Hlavní obsah
Hitem jsou osvětlené nápisy nebo písmenkové skládanky. Jsou ideálním prvkem na jakoukoli oslavu. Foto: The Drifting Bear (2x), Cool Gift (3x)

Interiérové světelné boxy jsou ideální na psaní vzkazů a vyznání lásky

Velkým interiérovým hitem u mladší generace jsou v posledních letech světelné boxy. Jde většinou o bílé svítidlo s plochou pro umístění písmen a číslic v černé barvě. Každý den si tak můžete vytvořit své personalizované osvětlení. Tento kousek a jemu podobné jsou dobrou pomůckou pro lidi, kteří své city neradi dávají najevo osobně.

Hitem jsou osvětlené nápisy nebo písmenkové skládanky. Jsou ideálním prvkem na jakoukoli oslavu. Foto: The Drifting Bear (2x), Cool Gift (3x)
Interiérové světelné boxy jsou ideální na psaní vzkazů a vyznání lásky

Lightboxy jsou menší plastové krabičky, které pobaví všechny hravé duše. Kreativita je omezena na černobílou variantu a na sadu písmen, číslic a znaků. I tak se ale kreativní osoby zabaví a vytvoří si svítidla, která jim budou osobně blízká.

Lightboxy jsou klasicky na baterky. Rozsvěcí se na boku.

Foto: Cool Gift

Tento typ osvětlení se hodí předně do interiérů mladších generací a do pokojů těch, kdo rádi sledují trendy. Zapadne do moderních minimalistických i futuristicky zařízených interiérů.

Originálnějším kouskem je popisovatelný lightbox ve tvaru režisérské klapky.

Foto: Cool Gift, The Drifting Bear

Pokud si nechcete pořizovat přímo lightbox a máte jasně vybráno, co by mělo svítidlo sdělovat, můžete sáhnout i po osvětleních ve tvaru písmen. Mějte ale na paměti, že výraznější barevné kreace budou působit extravagantním dojmem.

Alternativou jsou svítící písmena, která působí pouťovým dojmem.

Foto: Lime Lace

Barevná osvětlená písmena ale dodají interiéru šťávu a nudné prostory zaručeně oživí. Hodí se ale předně do interiérů těch, kdo rádi experimentují a mají rádi interiér zařízený ve stylu pop-artu. [celá zpráva]

Tyto prvky zpestří párty i prostory v klubech a barech.

Foto: Sweetheart Darling, Lime Lace

Pokud doma píšete vzkazy svým bližním nebo jen máte rádi pořádek ve věcech, můžete v interiéru použít i popisovatelné doplňky do kuchyně. Ty jsou oproti lightboxům rozhodně klasičtějším prvkem domácnosti. [celá zpráva]

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků