Stolky s potiskem inspirovaným měsíčním povrchem se stylově hodí předně do industriálních nebo brutalistních interiérů, kterým vévodí beton, surové kovy nebo sklo. Kombinovat je můžete s lustry z hasičských přístrojů nebo s věšáky z kohoutů a betonovými vázami ve tvaru trubek.

Konferenční stolek s motivem Měsíce zapadne do pánských pokojů a salonů.

Konferenční stolek s motivem povrchu Měsíce zapadne do pánských pokojů a salonů.

FOTO: Einrichten design

Měsíční motiv je obzvlášť oblíbený jako inspirace pro vznik osvětlení. Lampy i lustry připomínající toto fascinující vesmírné těleso mají magickou atmosféru a hodí se do prostor, které mají působit trochu tajemně.

Venkovní osvětllení dodá exteriéru magickou atmosféru.

Venkovní osvětlení dodá exteriéru magickou atmosféru.

FOTO: Nedgis

Luna se hodí i jako motiv na stěny pokoje a může tak zpestřit interiér jako klasická tapeta, samolep nebo třeba dekorace ve formě hodin. Takové kousky jsou rozhodně vhodným zpestřením studentských interiérů.

Tapeta i hodiny s Měsícem doladí interiér k dokonalosti.

Tapeta i hodiny s měsíčním motivem doladí interiér k dokonalosti.

FOTO: Koko kids, Yellow Octopus

Podobná inspirace se objevuje i na textiliích. A to například na prostírání, polštářích nebo na kobercích s nízkým vlasem. Takové kousky pozvednou interiér na vyšší úroveň.

Koberec inspirovaný měsícem zpestří všechny studovny a pokoje dospívajících.

Koberec inspirovaný povrchem Měsíce zpestří všechny studovny a pokoje dospívajících.

FOTO: Circu

Prostory, které mají podněcovat touhu po poznání a studiu, můžete dekorovat nejen kousky s měsíčními motivy, ale můžete v nich uplatnit také trendy kovové organizéry.

Může se vám hodit na Seznamu: