Právě pro tyto jedinečné chvíle se máme obklopit chytrými pomocníky v podobě hrnců, pánví či zapékacích misek. Ať už si pořídíme nádobí designové, nebo klasické pro všechny potřeby a styly, s kvalitním nádobím vneseme do každodenního vaření ještě více potěšení.

Litinové nádobí a kamenina zažívají novou vlnu oblíbenosti, a to jak v profesionální gastronomii, tak v domácnostech. Z litiny se dá pořídit nádobí všech velikostí i typů a kromě zaručené kvality nabízejí hrnce a pánve Le Creuset hezký, barevný vzhled.

Litinové nádobí a kamenina zažívají novou vlnu oblíbenosti, a to jak v profesionální gastronomii, tak v domácnostech. Z litiny se dá pořídit nádobí všech velikostí i typů a kromě zaručené kvality nabízejí hrnce a pánve Le Creuset hezký, barevný vzhled.

FOTO: FASHION ARENA OUTLET CENTER

Klasickou kolekcí Mauviel je řada M 150. Povrch nádoby tvoří čistá měď, která je mezi kovy nejlepším vodičem tepla, vnitřek pak nerezová ocel 18/10. Pro optimální využití skvělých vlastností mědi pro vaření je poměr mědi a oceli 90 % ku 10 %.

Klasickou kolekcí Mauviel je řada M 150. Povrch nádoby tvoří čistá měď, která je mezi kovy nejlepším vodičem tepla, vnitřek pak nerezová ocel 18/10. Pro optimální využití skvělých vlastností mědi pro vaření je poměr mědi a oceli 90 % ku 10 %.

FOTO: WWW.VASEKUCHYNE.CZ

Pýchou francouzské značky Le Creuset jsou hlavně litinové hrnce, pekáče a pánve s důmyslnými, praktickými vychytávkami. Zrychlují přípravu pokrmů, spoří energii a dokážou zachovat a rozvinout lahodnou chuť potravin.

Pýchou francouzské značky Le Creuset jsou hlavně litinové hrnce, pekáče a pánve s důmyslnými, praktickými vychytávkami. Zrychlují přípravu pokrmů, spoří energii a dokážou zachovat a rozvinout lahodnou chuť potravin. Litinovou řadu doplňuje typická kamenina pro pečení a zapékání, která je nejen krásná a barevná, ale především kvalitní, odolná v troubě do 260 °C, v mikrovlnné troubě i v myčce.

FOTO: FASHION ARENA OUTLET CENTER

Tlakový hrnec Vitavit Comfort 18 cm, 2,5 l bez varné vložky (2490 Kč) patří do řady kvalitního nádobí. Koupě je výhodná už proto, že se nevyplatí šetřit na věcech, které potřebujeme každý den.

Tlakový hrnec Vitavit Comfort 18 cm, 2,5 l bez varné vložky (2490 Kč) patří do řady kvalitního nádobí. Koupě je výhodná už proto, že se nevyplatí šetřit na věcech, které potřebujeme každý den.

FOTO: FISSLER

Inovativní řada M stone2 osloví všechny milovníky designu a zdravého vaření. Tělo z anodizovaného hliníku výborně vede teplo a vnitřní keramický nepřilnavý povrch umožňuje komfortní vaření s minimem tuku a také snadné čištění.

Inovativní řada M stone2 osloví všechny milovníky designu a zdravého vaření. Tělo z anodizovaného hliníku výborně vede teplo a vnitřní keramický nepřilnavý povrch umožňuje komfortní vaření s minimem tuku a také snadné čištění. Nádobí s antracitově šedým povrchem, s rovnými hranami, indukčním dnem a rukojetí z nerezové oceli je symbolem moderní gastronomie.

FOTO: WWW. VASEKUCHYNE. CZ

Kolekce Urban Colors od výrobce keramického nádobí Emile Henry nabízí pečicí nádoby v barvách pepř, muškátový oříšek, fíkový plod, nugát a malina s odolnou glazurou, která se nepoškrábe, nepopraská a neodštípne díky vypalování v peci při teplotě 1150 °C.

Kolekce Urban Colors od výrobce keramického nádobí Emile Henry nabízí pečicí nádoby v barvách pepř, muškátový oříšek, fíkový plod, nugát a malina s odolnou glazurou, která se nepoškrábe, nepopraská a neodštípne díky vypalování v peci při teplotě 1150 °C. Samozřejmostí je možnost mytí v myčce.

FOTO: POTTEN & PANNEN - STANĚK