Hlavní obsah
Reportér se choval neurvale mimo jiné k několika historickým Fordům Thunderbird. Na ilustračním snímku kousek z roku 1956 Foto: Ford

Vandalství na autosalonu se nevyplácí, přesvědčil se americký reportér

Na auta se lidem nesahá, mohli bychom slušněji parafrázovat filmového gangstera Vincenta Vegu z Pulp Fiction. Americký reportér Angel Cardenas jej zřejmě neviděl, protože se choval neuvěřitelně neurvale k autům vystaveným na autosalonu v Sacramentu.

Reportér se choval neurvale mimo jiné k několika historickým Fordům Thunderbird. Na ilustračním snímku kousek z roku 1956 Foto: Ford
Vandalství na autosalonu se nevyplácí, přesvědčil se americký reportér

Americký reportér Angel Cardenas pro lokální televizi v kalifornském Sacramentu zpravoval o autosalonu, který proběhl o uplynulém víkendu. Na tom by ještě nebylo nic zvláštního, kdyby se při tom nechoval k autům krajně nezodpovědně, ba dokonce hulvátsky. Neuniklo to pozornosti Adama Hooligana Copelanda, který Cardenasovo chování v neděli 20. října sdílel na Facebooku.

Hey since a bunch of folks are viewing this take a minute to check out my page patina kustoms and my wife who is also an amazing artist. Her page is called children of boggy hollow. https://www.facebook.com/patinakustoms/ https://www.facebook.com/BoggyHollowKids/ I had to record this and share. If you own one of these t birds thats out at the car show you might want to give it a good once over. Ive never seen such a disregard for someone else's vehicle. And keep watching it gets worse. #someonegettingfired #someonegettingsued #boundariesbroboundaries

Posted by Adam Hooligan Copeland on Sunday, 20 October 2019

Čtyřminutové video ukazuje, jak reportérovi zcela chybí jakákoliv úcta k vystaveným vozům, ať to jsou veterány, či nová auta. „Není tu nikdo, kromě koordinátora médií, akce začíná až později, (...) není tu nikdo, kdo by mi řekl, do kterého auta nesmím, protože na některá se nesmí sahat, takže na to půjdu zostra,” říká do živého televizního přenosu.

Okamžik nato ho vidíme vyskočit na záď žlutého Fordu Thunderbird. A když pak nastupuje do jiného, růžového Fordu Thunderbird, dokonce dveřmi sekne do auta stojícího vedle. Dost pravděpodobně zrovna tohle neudělal schválně, soudě dle jeho reakce, ale přesto - měl být výrazně opatrnější.

To není všechno, bohužel. Později se přesouvá k novým autům, a třebaže vidí a jednoznačně bere na vědomí ceduli o tom, že se na výstavní plošiny nesmí, podleze zábradlí u nového Fordu Explorer a vyskočí na jeho kapotu, čímž ji poškodí. Tehdy si ho konečně někdo všímá a okřikne ho.

After the Producer of the Sacramento International Auto Show reached out to the General Manager of KMAX TV regarding...

Posted by Sacramento International Auto Show on Monday, 21 October 2019

O den později organizátoři sacramentského autosalonu na Facebooku sdíleli krátkou zprávu, že Calderas byl za své chování na hodinu propuštěn a lokální televizní stanice se omluvila. O náhradě škody nemáme zprávy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků