Občas se o tom dočítáme – nákladní vůz narazil svým nákladem zespoda do mostu. Nedávno se mluvilo o tom, jak jeden podobným způsobem ztratil kabelovou cívku. [celá zpráva]

Případ na videu, které bylo zveřejněno 12. listopadu a vzniklo na blíže nespecifikované americké dálnici, je velmi podobný. S tím rozdílem, že řidič měl možnost zastavit včas a nemusel náklad vůbec ztratit.

Už při průjezdu pod prvním mostem vidíme značné množství jisker, jak kontejner škrtl o spodek mostu. Vidíme také, že se návěs nahnul; je dost nepravděpodobné, že by řidič něco takového necítil.

To ale ještě kontejner na návěsu vydržel. O chvilku později však přišel druhý most, který už kontejner z návěsu shodil. Toho už si nejde nevšimnout, takže vidíme kamion zastavovat u pravé krajnice.

Kontejner při své cestě po asfaltu nenarazil do žádného auta, ovšem ve videu je slyšet, jak vůz jedoucí za kamionem, který záznam pořídil, dostal po prvním nárazu spršku – pravděpodobně od úlomků mostu. O žádných zraněních nemáme zprávy.