Hlavní obsah
Country bál Budyňského poutníka - country skupina Mašinka Foto: Jiří Růzha

Hon na exhibicionistu skončil překvapením

Rezidenční čtvrť japonského městečka Ube sužoval nenapravitelný exhibicionista již od konce října. Policie ho dopadla poté, co do ulic poslala falešnou školačku. Na tom by nebylo nic pozoruhodného, kdyby falešnou školačkou nebyl dospělý policista.

Country bál Budyňského poutníka - country skupina Mašinka Foto: Jiří Růzha
Hon na exhibicionistu skončil překvapením

Klidné japonské městečko Ube, vzdálené asi osm set kilometrů od Tokia, sužoval recidivista, který se v rezidenční čtvrti obnažoval zejména před nedospělými dívkami. Strážci zákona a pořádku se ho rozhodli chytit poněkud netradičním způsobem.

Školačka byl policajt

Do vybraných ulic vyslali policistu převlečeného za školačku. Jednadvacetiletý muž, vysoký metr šedesát a vážící šedesát kilo, bez paruky či líčení, zato v tradiční japonské školní uniformě (krátká sukně, sako a květovaný šátek), vypadal podle svědků velice přirozeně.

Osudový omyl

Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a po několika dnech se exhibicionista opravdu spletl. "Jsem konsternován. Myslel jsem, že je to dívka," prohlásil zatčený padesátiletý nemrava. Jisté je, že s takovou obhajobou u soudu sotva uspěje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků