Pokud chtějí ale muži partnerku překvapit a dárek udělit i sami sobě, měli by rozhodně dbát na správnou velikost.

Asi nejjednodušší bude si při výběru dopomoci partnerčinou podprsenkou, ze které je dobré buď si opsat velikost, anebo ji vzít s sebou do obchodu. Prodavačky pak už jen poradí s výběrem materiálu a střihu.

Výběr kalhotek

Při výběru kalhotek stačí znát velikost, která se dá snadno vyčíst z obyčejných džínsů, či jiného spodního prádla. Zpravidla platí, že vysokým a štíhlým ženám sednou kalhotky s nohavičkami a přiléhavé spodní prádlo.

Ženy kypřejších tvarů s větším bříškem jistě ocení retro kalhotky pod pupík, anebo stahovací sexy body. Ovšem nic není pravidlem, proto je vhodné brát v potaz ženiny preference, které se dají zjistit letmým pohledem do zásuvky.

Spodní prádlo Like YOU ocení hlavně ženy s bujnějším poprsím a křivkami. Velkým plusem je i to, že ačkoliv je prádlo větších rozměrů, na originalitě a stylu mu to neubralo. Značka Triola (uprostřed) cílí pro změnu na ženy, které očekávají luxus a pohodlí

Spodní prádlo Like YOU ocení hlavně ženy s bujnějším poprsím a křivkami. Velké plus je i to, že ačkoliv je prádlo větších rozměrů, na originalitě a stylu mu to neubralo, naopak. Značka Triola (uprostřed) cílí pro změnu na ženy, které očekávají luxus a pohodlí. Co se týče dráždivého a sexy prádla, určitě si vyberete.

FOTO: Archiv firmy

Sexy černé krajkované body, set spodního prádla, jehož tváří se stala modelka Natalia Vodianova, a dráždivé spojení rudé a černé, pořídíte v obchodech značky Etam.

Zleva: Sexy černé krajkované body, set spodního prádla, jehož tváří se stala modelka Natalia Vodianova, a dráždivé spojení rudé a černé, pořídíte v obchodech značky Etam.

FOTO: Archiv firmy

Luxusní prádlo Chantelle, které ocení i ženy s větším poprsí. Informace o ceně v obchodech Oxalis dessous.

Luxusní prádlo Chantelle, jež využívá při výrobě košíčků moderní materiály memory, které reagují na teplotu těla a vytvarují se tak přesně podle potřeb vašeho těla, čímž se zvyšuje komfort nošení. Pořídíte v obchodech značky Oxalis dessous.

FOTO: archív firmy

Pozor na nevhodný dárek

Některé ženy může ovšem volba erotického prádla poněkud zaskočit, zvláště v případech, kdy jde o stydlivější povahu. Pokud takový dárek nečeká a není na něj připravena, může se muž setkat se zápornou reakcí.

Určitě stojí za námahu předem s partnerkou o možnosti erotického prádla debatovat a vyvarovat se tak nevhodného dárku.

Zleva: Podprsenka, 799 Kč. Kalhotky, 429 Kč. Podprsenky, 799 Kč. Kalhotky s krajkou, 429 Kč. Krajkový korzet, 1099 Kč. Vše Intimissimi.

Zleva: Podprsenka, 799 Kč. Kalhotky, 429 Kč. Podprsenka, 799 Kč. Kalhotky s krajkou, 429 Kč. Krajkový korzet, 1099 Kč. Vše Intimissimi.

FOTO: Archiv firmy

Zleva: Korzet F&F z kolekce Fifty Shades of Grey, 999 Kč. Svůdná košilka s podprsenkou superpush up, H&M, 599 Kč. Korzet s podvazkovým pásem, H&M, 799 Kč.

Zleva: Korzet F&F z kolekce Fifty Shades of Grey, 999 Kč. Svůdná košilka s podprsenkou superpush up, H&M, 599 Kč. Korzet s podvazkovým pásem, H&M, 799 Kč.

FOTO: Archiv firem

Značka Lise Charmel vytvořila jedinečný styl, kde se snoubí elegance, ženská svůdnost a umění. Prádlo je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů včetně francouzské krajky Leavers, jež se vyrábí na stejných strojích jako v roce 1891.

Značka Lise Charmel vytvořila jedinečný styl, kde se snoubí elegance, ženská svůdnost a umění. Prádlo je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, včetně francouzské krajky Leavers, jež se vyrábí na stejných strojích jako v roce 1891.

FOTO: archív firmy

Na dobrou noc

Pokud jste si jisti, že se vaše drahá polovička nebude dobře cítit v erotickém prádle a v podvazcích, zvolte cestu nejmenšího odporu. Která žena by nechtěla snídat v saténovém župánku, který jemně klouže po pokožce, nebo se po sprše obléknout do luxusního rudého kimona, pod které na spaní oblékne jemnou, krásnou saténovou košilku?

I takový kousek dokáže vzbudit sexuální představivost muže. A v ženách může probudit touhu po experimentování s jiným erotickým, nebo svůdným prádlem.

Pokud si nevíte rady, vyberte něco decentnějšího. Vše Intimissimi, info o ceně v obchodě.

Pokud si nevíte rady, vyberte něco decentnějšího. Vše Intimissimi, info o ceně v obchodě.

FOTO: Archiv firmy

krátká košilka, 699 Kč. Saténové kimono a dlouhá noční košilka na noc, 999 Kč. Vše Lindex.

Krátká košilka, 699 Kč. Saténové kimono a dlouhá noční košilka na noc, 999 Kč. Vše Lindex.

FOTO: Archiv firmy

Může se Vám hodit na službě Zboží.cz: