Čínské hodinky značky Iron Samurai působí na první pohled jako široký náramek pro muže. Tyto hodinky nemají typický ciferník jako jiné digitální, nebo ručičkové hodinky.

Na horní straně pásku je umístěno drobné světýlko, které svítí skrz vyřezávaný prostor pro ukazování času. Tyto hodinky jsou určeny spíše pro zvláštní příležitosti.

Lego na ruku

S další zvláštní novinkou přišel na trh Jean-Charles de Castelbajac. Jeho kolekce ve stylu kostek lega je originální, zajímavá a hlavně netradiční.

Time of the sky

S dalším designovým nápadem přišel Ryohei Yoshiyuki, který se u hodinek zaměřil na nebesky zářící ciferník. Působí jako drahý náramek a zároveň zvládají ukazovat čas. Nebe s mráčky nebo večerní červánky dodají hodinkám kouzelný a romantický vzhled.


Zrcátka a jiné zajímavosti

Návrhář Cheuk Kee Lai přišel s nápadem, jak udělat z hodinek ukazatel času a zároveň nepostradatelnou kosmetickou pomůcku - zrcátko. Tyto hodinky ukazují čas jen v případě potřeby, po zbytek doby se z nich stává elegantní módní zrcátko z nerezové oceli.

Hodinky byly, jsou a budou vždy potřeba. V dřívějších dobách byly populární ručičkové, dnes jsou pro mnoho z nás výhodnější hodinky digitální. Je jedno, jestli budete nosit podlouhlé hodinky s digitálním zobrazením času, nebo kulaté s tečkami místo ručiček. S netradičním designem jistě všude zaujmete.