Naďa tvrdí, že se se Sajfem Islámem setkala, když pracovala jako striptérka v nočním podniku v Moskvě. Tam se seznámili a Sajf Islám ji prý požádal o ruku.
Uvedla, že kvůli němu konvertovala k islámu a nechala si udělat plastiku pohlaví, aby byla opět pannou.

„Zkoušela jsem mít normální rodinu, ale Sajf chtěl žít jako svobodný muž s milenkami a orgiemi,“ řekla v rozhovoru a dodala: „Náš dům vypadal spíše jako bordel. Bylo tam hodně jeho přátel a hodně žen.“

„Vzali jsme se podle náboženských tradic, konvertovala jsem k islámu, ale nikdo se mnou nezacházel jako s paní domu. Nebyl tam žádný respekt. Můj muž se ze mne pokoušel udělat submisivní orientální ženu a to jsem nemohla snést. To mě zlomilo, požíralo mne to zevnitř. A co bylo ještě důležitější, Sajf bral drogy a když byl pod vlivem narkotik, nebyl se schopen ovládat. Myslela jsem si, že by Sajf mohl změnit můj život v orientální pohádku, ale nefungovalo to,“ řekla listu Respublika.

Byl prý perverzní

Zmínila i to, že byl perverzní. „Například to rád dělal na veřejnosti. Pochopila jsem, že spolu nemůžeme žít.“

Video

Expirované video

Dopadený Sajf Islám Kaddáfí při letu do Zintánu (Reuters)

Podle ní vše vyvrcholilo hádkou v restauraci, po které ji zbil a vyhodil z okna. Uvedla, že byla 47 dní v kómatu a po vyléčení se vrátila do Moskvy. „Naposled jsme se viděli v roce 2008 a on navrhoval, že bychom mohli zase žít spolu. Byla jsem ale k němu chladná."

Dodala, že Muammar Kaddáfí s ní nikdy nemluvil, ale byl šokován chováním svého syna. Kaddáfí měl ukrajinskou ošetřovatelku, nic ale není známo o tom, že by jeho syn byl ženatý s Ukrajinkou.