Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Zkušený kickboxer nachytal zloděje ve svém domě

Přísloví Kdo s čím zachází, tím také schází, se zcela hodí na párek zlodějů ze saského městečka Roßheim. Vloupali se do jednoho z domů, aby tam sebrali vše, na co přijdou, respektive co by mohli zpeněžit. Nepočítali ovšem s tím, že majitel, zkušený kickboxer, je nachytá, píše server týdeníku Focus.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Zkušený kickboxer nachytal zloděje ve svém domě

Sedmadvacetiletý majitel sice doma nebyl, ale o tom, že se v jeho domě něco děje, ho informovala v noci sousedka. „Řekla, že se tam něco děje, protože odtamtud slyší hluk. Okamžitě jsem se vydal domů,“ popsal a pokračoval: „Byl jsem venku a oni dělali takový randál, že je nešlo přeslechnout.“

Zavolal podle svých slov policii a čekal. Jenže zloději svou „práci dokončili“ a dům s lupem opouštěli.  Podle popisu okradeného měli s sebou všechnu elektroniku, kterou tam našli. Notebook, playstation, ale i televizi.

Okradený muž tvrdil, že když na něj zloději venku narazili, začali mu vyhrožovat nožem. To už bylo na okradeného moc a jako mistr v kickboxu se do nich pustil. „Navzdory tomu, že mě pořezali, dal jsem jim co proto. Jednoho z pachatelů jsem zadržel, druhému se podařilo uniknout a policie po něm stále pátrá,“ popsal mladý muž.

Zadržený pachatel už ale dávno není ve vazbě. „Předám jim zloděje a oni ho hned propustí. To je špatný vtip,“ komentoval situaci okradený.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků