Krüger televizní stanici RTL řekl, že šlo zřejmě o fatální milostný trojúhelník. Vyprávěl, že když podepisovali nájemní smlouvu, Torsten W. se představil jako diplomovaný psycholog a doprovázela ho blondýnka.

Záhadná úmrtí v Pasově: V bytě ženy zabité kuší našli mrtvou její družku a 19letou dívku

Tehdy se Krüger domníval, že je to jeho manželka. Od podpisu smlouvy ji už ale nikdy neviděl. Místo toho Torstena W. potkával v doprovodu lesbického páru. Později si všiml, jak muž se ženami hrubě zachází.

Jistá okamžitá smrt. Dva šípy vystřelené do srdce a jeden do krku zabily trojici v penzionu v Pasově

Krüger vyprávěl, že ho později vyhledal soukromý detektiv. Měli ho prý platit rodiče jedné ženy, kteří si přáli, aby ji našel a osvobodil ze spárů jeho bývalého nájemce.

Penzion u řekly Ilz nedaleko Pasova, kde byli nalezeni tři mrtví zabití kuší.

Penzion u řekly Ilz nedaleko Pasova, kde byli nalezeni tři mrtví zabití kuší.

FOTO: Matthias Schrader, ČTK/AP

Obchod se středověkým zbožím měl Torsten W. v městečku Westerwald na zadním dvorku nákupního střediska. Často ho potkával Martin Loos. „Nenosil nic jiného než černé oblečení. Říkal jsem si, že je určitě příznivec gothic stylu. Vždy jsem ho viděl v doprovodu mladších žen,“ řekl.

V bytě ženy zabité kuší v pasovském penzionu našli další dvě mrtvoly

Farina C. (30), Torsten W. (53) a Kerstin E. (33) nalezli smrt v penzionu u řeky Ilz nedaleko Pasova. Muž a třiatřicetiletá žena, kteří byli nalezeni mrtví v posteli a drželi se za ruce, byli oba střeleni do srdce. Smrt nastala okamžitě. U postele byly nalezeny závěti.

Druhá žena byla nalezena na zemi. Šíp jí probodl hrdlo, uvedl Walter Feiler, mluvčí státního zastupitelství. Také ona zemřela okamžitě. U žádné ze tří obětí nenašli patologové obranná zranění či poranění způsobená snahou zachránit si život.

Šípy zabitá dvojice v Pasově se držela za ruce, další ženu našli v tratolišti krve

Trojice přicestovala do penzionu v pátek v bílém voze značky Renault. Všichni se ubytovali v jednom třílůžkovém pokoji. Mladší žena ho zaplatila na tři dny, snídaně si nepřáli.