Jako by se osud rozhodl, že Sanjidu Singhovi nebude dopřán klidný život. Když se v březnu jeho žena vyměnila s kolegyní ze zmizelého letu MH370, mohli oba slavit, že díky šťastné shodě náhod nebyli rozděleni.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

O několik měsíců později se však od nich štěstí odvrátilo. Sanjid se vyměnil s kolegou a nasedl na let MH17, který byl nad Ukrajinou sestřelen. Jeho rozhodnutí se mu stalo osudným. Zpráva o jeho smrti zdrtila nejen jeho ženu, ale i celou rodinu.

Malaysian Insider informoval na svém webu o tom, že 41letý stevard vystřídal svého kolegu na tomto letu doslova na poslední chvíli.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Pád malajsijského letadla

„Vždycky nám volal, než vyrážel na cestu. Jeho žena se vyměnila z letu MH370 a on se teď vyměnil na tento let. Je to hrozné. Měl k nám dorazit v poledne po svém návratu z Amsterodamu. Jeho matka už připravila všechna jeho oblíbená jídla,” řekl serveru 71letý otec stevarda Jijar Singh.

Trosky sestřeleného malajsijského letadla.

Trosky sestřeleného malajsijského letadla.

FOTO: Maxim Zmeyev, Reuters

Letoun společnosti Malaysian Airlines byl ve čtvrtek sestřelen nad východní Ukrajinou a na jeho palubě našlo smrt všech 298 osob. O život přišlo mimo jiné i mnoho odborníků na výzkum AIDS.