Deníku Plus jeden deň to potvrdil její obhájce Péter Novák. K příčinám její absence se ale odmítl vyjádřit. Podle listu je zřejmé, že Varholíková-Rezešová nemá zájem podílet se na dalším dokazování.

KOMENTÁŘ DNE:

Jak probíhá Zemanova prezidentská nekampaň - se svoláním první schůze Sněmovny čekal až do nejzazšího možného termínu, vláda tak nejspíš požádá o důvěru až těsně před prvním kolem prezidentských voleb, píše Jiří Pehe. Čtěte zde >>

Rekonstrukci si vyžádal nový znalec pověřený odvolacím soudem. „Na místě činu bychom si chtěli ujasnit okolnosti nehody,“ cituje deník mluvčího odvolacího soudu Jánose Kosztu. „Na dálnici bude uzavřena šestnáctikilometrová část,“ dodal.

Výsledky získané při rekonstrukci budou prezentované na soudním přelíčení, které je naplánované na sedmého července.

Varholíková-Rezešová měla se svým luxusním BMW ve vysoké rychlosti a pod vlivem alkoholu nabourat do Fiatu Punto. To narazilo do svodidel a začalo hořet. Tři lidé zemřeli na místě, čtvrtý podlehl zraněním v nemocnici. 22. listopadu 2013 odsoudil okresní soud Varholíkovou-Rezešovou k šesti letům vězení. Milionářka se však odvolala. V květnu začal odvolací soud, pokračovat bude v červenci.