Hlavní obsah

Muž se před soudem pokusil o sebevraždu perem

Justiční stráž pří líčení na severu Vermontu měla v úterý plné ruce práce. Patrik Andrews, obviněný z obtěžovaní, se před soudcem bodl perem a pokusil se s ním spáchat sebevraždu. Když se mu to nepodařilo, s policisty se porval.

Muž se před soudem pokusil o sebevraždu perem

Andrews měl už v minulosti problémy kvůli své mentální poruše. A také se už vícekrát pokusil spáchat sebevraždu. 

Andrews se při soudním přelíčení pokusil nejprve pořezat si perem zápěstí, a když se mu to nepodařilo, zraňoval s ním ochranku, která se ho snažila zklidnit. Hlavou bušil do ochranného plexiskla tak, že před návratem do vězení musel nejprve na ošetření do nemocnice.

Policie se začala o Andrewse zajímat poté, co se stal svědkem loupežného přepadení obchodu s potravinami v South Burlingtonu. Andrews se vřítil do obchodu a ozbrojeného banditu zcela vyděsil. Později však vyšlo najevo, že Andrews byl již dříve obviněn z několikaměsíčního obtěžování místní prodavačky.

Policisté tak usoudili, že nebyl u obchodu v okamžiku loupeže náhodou. Proto jej podezřívají, že najal někoho jiného, aby se mohl předvést v roli zachránce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků