Hlavní obsah
Maluma, zpěvák s kolumbijskými kořeny Foto: Archiv Malumy a pořadatele

V únoru zazpívá v Praze latinsko-americký idol Maluma

Zpěvák Maluma, idol žen několika generací (i přesto, že mu je pouhých pětadvacet let), vystoupí v pražské 02 areně 27 února 2020. Již ve velmi raném věku dosáhl uznání v celé Latinské Americe a dnes ho spolehlivě zná celý svět.

Maluma, zpěvák s kolumbijskými kořeny Foto: Archiv Malumy a pořadatele
V únoru zazpívá v Praze latinsko-americký idol Maluma

Oblíbený latinsko-americký zpěvák Maluma je právem považován za jednu z největších hudebních hvězd současnosti s kolumbijskými kořeny. Maluma vystoupí v Praze již podruhé, a to pouhých pár měsíců od prvního koncertu. Nyní se chystá vyprodat O2 arenu, která bude jednou ze zastávek v rámci WORLD TOUR 11:11.

Juan Luis Londoño se narodil v kolumbijském Medelinu. Své umělecké jméno poskládal ze začátečních písmen jmen své matky, otce a sestry. V roce 2018 získal latinskou Grammy a v roce 2019 se pustil do projektů s hvězdami, jako je Madonna, s níž vydal hit „Medellín“ v rámci jejího alba „Madame X”, nebo Ricky Martin, se kterým vytvořil skvělý song „No Se Me Quita“.

Maluma je v současné době jedním z nejsledovanějších umělců na sociálních sítích. Počty jeho fanoušků na Facebooku a Instagramu dosahují desítek milionů a na oficiálním YouTube/VEVO kanálu hovoříme o miliardách shlédnutí. Počet zaregistrovaných uživatelů mu zajistil cenu YouTube Diamond Play Button Award.

Výsledky prodejů jeho předchozích turné zajistily Malumovi pozici latino umělce s největším počtem prodaných vstupenek na koncerty. Maluma již vyprodal arény jako Madison Square Garden (New York), American Airlines Arena (Miami) and dvakrát The Forums v Los Angeles.

První úspěšné album Pretty Boy Dirty Boy, které vydal u Sony Music US Latin label, okamžitě obsadilo první místo hitparád. Jeho Album F.A.M.E se už během prvního týdne stalo ve Spojených státech šestkrát platinovým (v Mexiku dvakrát). Maluma je nejmladším umělcem, který kdy získal první i druhou pozici na žebříčku Billboard's Latin Airplay chart.

Album 11:11, se kterým přijíždí do Prahy, je čtvrtým studiovým albem. Bylo vydané letos 17. května. Hostují v něm Ricky Martin, Ozuna, Nicky Jame, Zion & Lennox, Madona, Sech, Ty Dolla Sigh, Chencho a Farina.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků