Hlavní obsah
Ski areál Razula Velké Karlovice Foto: archiv Ski areálu Razula

Ski areál Razula připravil zamilovaným dárek: Valentýnské lyžování za hubičku

Neobvyklou oslavu svátku svatého Valentýna s nádechem recese připravil na začátek příštího týdne (nejen) pro zamilované Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích.

Ski areál Razula Velké Karlovice Foto: archiv Ski areálu Razula
Ski areál Razula připravil zamilovaným dárek: Valentýnské lyžování za hubičku

Návštěvníci střediska mohou od pondělí 13. do středy 15. února v rámci akce Valentýnské lyžování za hubičku získat k jednomu celodennímu skipasu druhý zdarma pro svou milovanou polovičku.

„Pokud lyžaři dorazí k pokladně u sjezdovky Razula společně a prokáží zde věrohodně své vzájemné city, dostanou k zakoupenému celodennímu skipasu druhý zdarma. Jestli svou lásku prokáží doslova „hubičkou“, nebo přesvědčí pokladní o své náklonnosti jiným způsobem, záleží zcela na jejich fantazii. Samozřejmě respektujeme, že zamilované mohou být i děti nebo osoby stejného pohlaví,“ přiblížil akci šéf Ski areálu Razula Luboš Sušila.

Akce se týká celodenních skipasů do Ski areálu Razula. Na zakoupený skipas se vztahuje i výhoda hodinového vstupu zdarma do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal v rámci akce Lyžuj a plav. K druhému skipasu, získanému zdarma, si mohou páry vstupenku do bazénů dokoupit. Bazény jsou otevřeny denně až do 22 hodin, což skýtá příležitost oslavit během jediného dne svátek zamilovaných nejen na sněhu, ale i ve vodě.

Další příležitostí k oslavě bude 14. února Valentýnská noc v Cocktail baru Lanterna, v hotelu Lanterna naproti sjezdovky Razula. Barmani speciálně pro tento večer připravili valentýnské tříchodové drink menu (nejen) pro zamilované.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků