Hlavní obsah

Policie vypátrala nebezpečnou ženu z Prahy

Praha
Aktualizováno

Policie v Praze pátrala po 35leté ženě, která po předchozím vypátrání a předání zdravotníkům utekla z nemocnice. Po několika hodinách byla vypátrána na nádraží v Benešově. Policie hledanou v databázi vedla jako nebezpečnou a ozbrojenou, protože dříve mluvila o chuti někoho pobodat, přičemž vše nasvědčovalo tomu, že má u sebe nůž. Podle policie také užívá drogy, pije alkohol a léčí se na psychiatrii.

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Policie, ilustrační foto

Článek

„Odvoláváme pátrání po pohřešované ženě. Byla nalezena v pátek v odpoledních hodinách na nádraží v Benešově,“ informoval mluvčí pražské policie Jan Rybanský. Dále s ní probíhají standardní policejní úkony.

Policie po ženě pátrala už ve čtvrtek poté, co po hádce odešla z domu v Praze. Ještě večer se ji ale podařilo zajistit a předat zdravotníkům, kteří u ní zjistili etylenglykol v krvi, což nasvědčovalo požití vysoce toxického fridexu.

Následně odvolané pátrání ale policisté vyhlásili znovu, protože žena z nemocnice utekla.

„Hledaná by mohla být nebezpečná sobě i okolí. Má mít panické ataky úzkosti a léčí se na psychiatrii. Nebere předepsanou medikaci a je uživatelka alkoholu a omamných a psychotropních látek,“ informoval v pátek o případu mluvčí policie Jan Daněk.

Hledaná podle něj navíc v minulosti vyhrožovala sebevraždou i fyzickým napadením jiných lidí, kdy vyjadřovala chuť někoho pobodat nožem.

Související témata:

Výběr článků

Načítám