Hlavní obsah
Loňské Dny obce Veverská Bítýška se pro nepřízeň počasí konaly v kulturním sále Foto: z webu obce Veverská Bítýška

Sejdeme se na lavičce. Veverská Bítýška o víkendu pořádá Dny obce

Divadlo, koncerty, výstava fotografií nebo sousedské povídání Sejdeme se na lavičce. Program třídenních slavností ve Veverské Bítýšce je pestrý.

Loňské Dny obce Veverská Bítýška se pro nepřízeň počasí konaly v kulturním sále Foto: z webu obce Veverská Bítýška
Sejdeme se na lavičce. Veverská Bítýška o víkendu pořádá Dny obce

Městys Veverská Bítýška pořádá již třetí ročník Dnů obce. 

Slavnostní zahájení akce je v pátek 31. srpna v 18 hodin na Masarykově náměstí, následuje zahájení výstavy fotografií s názvem 100 let republiky ve Veverské Bítýšce. V kulturním domě pak vystoupí Divadlo PRKNO s představením Vůně třešňového dýmu. 

Bohatý sobotní program nabízí nejen sportovní a kulturní odpoledne Na Ostrůvku, ale také například komentovanou vycházku po okolí Veverské Bítýšky.

V sobotu je také na programu akce Lavičky 2018, s podtitulkem Sejdeme se na lavičce. Jak radí organizátoři - vymyslete, co by bavilo vaše sousedy, a v 18 hodin vyneste před dům lavičky, židle a stolky. Pozvěte sousedy a známé, bavte se a zapojte se do soutěže. 

Podrobnosti o této akci, včetně telefonního čísla, na kterém se soutěžící přihlašují,  najdete zde: http://www.obecveverskabityska.cz/aktuality/files/dny-obce-2018/lavicky-1-big.jpg

V neděli program vygraduje od 14 hodin kulturním odpolednem na Ostrůvku. Soutěže, sport a zábava se budou střídat s hudebními vystoupeními.

Těšit se můžete na Kramářské povídání (pásmo písní Karla Hašlera a Jaroslava Ježka) a Spolek zpěvuchtivých dam s Hravou kapelou.

Zlatým hřebem nedělního programu pak bude od 17,30 hodin vystoupení populární brněnské kapely The Glass Onion - Beatles revival.

V případě nepříznivého počasí se nedělní program přesune do sálu kulturního domu.  Vstup na všechny akce třídenních slavností je volný.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků