Hlavní obsah
Foto: Město Most

Restart mosteckého fotbalu: sportovním ředitelem nově vznikajícího klubu byl jmenován Jan Skýpala

Město Most se rozhodlo po dlouhých letech problémů ve fotbale k razantnímu kroku. V uplynulých týdnech byl založen nový klub, který slučuje stávající dva kluby ve městě: Mostecký fotbalový klub a TJ Baník Souš.

Foto: Město Most
Restart mosteckého fotbalu: sportovním ředitelem nově vznikajícího klubu byl jmenován Jan Skýpala

Nově bude vystupovat jednotně pod hlavičkou FK Baník Most - Souš a bude se snažit pozvednout zašlou slávu mosteckého fotbalu.

Základním stavebním kamenem pro tento nový fotbalový projekt bude nový sportovní ředitel klubu, kterým byl s účinností od 1. června 2020 jmenován Jan Skýpala.

Jeho fotbalová kariéra je spojena především s FK Teplice, kde působil od roku 2005 jako trenér mládeže, sportovní sekretář a také sportovní ředitel. Dále působil v uplynulých letech jako trenér mládežnických kategorií v Chomutově a v Ústí nad Labem. Je rovněž členem komise mládeže Evropské klubové asociace, předsedou komise mládeže Ústeckého fotbalového svazu a členem výkonného výboru téže organizace v kraji.

„Jsem velmi rád, že se podařilo získat takové jméno do našeho klubu. Pevně věřím, že je to začátek nové éry mosteckého fotbalu, ze které budeme mít všichni opět radost a podaří se nám znovu dosahovat sportovních úspěchů, a to od mládeže až po dospělé,” uvedl náměstek primátora a současný jednatel nového fotbalového klubu Marek Hrvol.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků