Mostečtí stolní hokejisté hráli o důležité body do Českého poháru

Novinky, Martin Kučera

Do Dobré Vody u Českých Budějovic vyrazili na úvod podzimní části sezóny hráči a hráčky billiard-hockeye šprtce.

Turnaj v táhlovém hokeji v Prešově

Z mostecké šestice se na půdě úřadujících mistrů republiky nejvíce dařilo Janu Matuščínovi (BHC StarColor Most). Obsadil celkové dvanácté místo a zvítězil v kategorii starších žáků. Dalším mosteckým hráčům se vedlo méně: 33. Ondřej Matura (SVČ Most), 35. Jozef Matuščín, 38. Vít Kůřil (oba BHC StarColor Most), 44. Marek Těšitel (SVČ Most), 48. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most). Vítězem turnaje se stal Martin Vrána z brněnského Doudeen Teamu.

Ještě dále museli cestovat na soutěž hráči táhlového hokeje Chemoplast. Ve slovenském Prešově obsadil v nepočetném startovním poli Ondřej Černý (Černí Zlobři) druhé místo a zachoval si šanci na celkové vítězství v Českém poháru. Zvítězil domácí Luboš Kašický.