Hlavní obsah
Iluzionista Michal Nesveda Foto: archiv Michala Nesvedy

Michal Nesveda předvede trik slavného mága Harryho Houdiniho - únik z tisícilitrové nádrže

Mladý český mentalista a iluzionista Michal Nesveda chystá na 6. ledna premiéru kouzelnického představení s názvem Továrna na zázraky. Divákům v pražském Divadle pod Palmovkou předvede nejznámější trik slavného mága Harryho Houdiniho.

Iluzionista Michal Nesveda Foto: archiv Michala Nesvedy
Michal Nesveda předvede trik slavného mága Harryho Houdiniho - únik z tisícilitrové nádrže

Čtyřiadvacetiletý kouzelník, specializující se na mentalistické experimenty, představí na divadelních prknech triky světového formátu, které oklamou mysl a přesvědčí mozek, že ne vše se dá logicky pochopit,.

„Tou největší továrnou na zázraky je naše mysl, náš mozek. Skutečný svět má málo společného s tím, co se děje před námi. Daleko víc záleží na tom, co se děje v naší hlavě, v našich snech,” tvrdí.

Během vystoupení uvidíte také jedno z nejslavnějších čísel proslulého mága Harryho Houdiniho – únik z tisícilitrové nádrže. Tento trik se po něm zatím nikdo jiný v České republice provést nepokusil, Michal Nesveda tak bude prvním, kdo si na něj troufne.

V představení se také dozvíte, jak vybrat výherní čísla do slosování Sportky. Na jevišti nebude chybět ani stroj, který vás na okamžik vrátí do dětství, a to stále není vše.

Nové představení je inspirováno knihou Mozek, továrna na zázraky, kterou Michal objevil, když byl malý. Napsal ji neznámý kouzelník pro svou vnučku, která věřila, že když padají vločky, plní se tajné sny. A už nyní Michal slíbil, že na Tři krále bude jistojistě padat sníh. Více vám už ale neprozradíme. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.

Michal Nesveda již od dětství věděl, že se stane kouzelníkem. Absolvoval desítky kouzelnických představení a zkušenosti získával nejen po Evropě, ale i v dalekém Japonsku a Las Vegas v USA, kde se učil od těch největších světových kouzelníků. Jeho vzorem je David Copperfield pro jeho propojení emocí s hudebním doprovodem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků