Hlavní obsah
Let It Roll Winter 2020 Foto: Petr Klapper

Hudební chrám Let It Roll vyprodal dvakrát Forum Karlín

Nový prostor, grandiózní výpravná Opening Show, světové špičky všech subžánrů elektronické taneční hudby. To nabídl o posledním únorovém víkendu Let It Roll Winter 2020, zimní edice největšího světového drum & bassového festivalu ve střední Evropě. Jak to na něm vypadalo?

Let It Roll Winter 2020 Foto: Petr Klapper
Hudební chrám Let It Roll vyprodal dvakrát Forum Karlín

Organizátoři festivalu Let It Roll každým rokem zvyšují laťku. A ne jinak tomu bylo u zimní edice, která proběhla 28. a 29. února v pražském Foru Karlín. Fanoušci drum & bass ze všech koutů světa do něj přijeli zažít nezapomenutelnou show.

„Opět se nám podařilo spojit celý drum & bassový svět pod jednou střechou. Úkolem pro zimní Let It Roll bylo předvést nejen skvělou hudební, ale především vizuální produkci, která je srovnatelná se světovou špičkou. Podle nadšených reakcí fanoušků na místě i u obrazovek u našeho live přenosu se nám to povedlo i překonat. Je to úžasný pocit a zároveň závazek pro nadcházející edice festivalu, který bychom chtěli posunout ještě dál,” uvedl zakladatel festivalu Zdeněk Souček aka DJ Suki.

Zahájení do posledního místa vyprodané akce tradičně patřilo monumentální 10minutové Opening Show s dosud největším stage designem, který kdy byl ve Foru Karlín postaven a na níž pracovala skupina 20 producentů, grafiků, videomakerů, vokalistů a designerů z celého světa. Scénářově se opět ponořila do vesmíného světa a poodkryla další kousek z příběhu robotů, kteří hledají domov.

Stage v pátek a sobotu patřila ale hlavně hudebníkům, mezi nimiž nechyběli headlineři DJs Andy C a Wilkinson, britský producent Kove, který složil i hudbu k úvodní ceremonii, dále Hybrid Minds, producentka Dilemma a producenti Monrroe, Promenade, Simple Souls, The Prototypes, Kasra, trio Black Sun Empire, Audio a Prolix, Kanine a Turno. České vody reprezentovali Forbidden Society a Rido.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků