Hlavní obsah
Před Vánocemi nestíhá ani Petra Černocká. Foto: Hermína

Obdarovávání dospělých by Petra Černocká nejraději zrušila

Předvánoční čas je plný shonu i pro Petru Černockou. Herečka má za sebou náročné období - v pražském divadle Studio Dva měla premiéru divadelní adaptace oblíbeného filmu Dívka na koštěti, užila si několikanásobnou oslavu sedmdesátin a výstavu osobních artefaktů. Na nákupy dárků a pečení cukroví jí tedy před Vánoci nezbývá čas.

Před Vánocemi nestíhá ani Petra Černocká. Foto: Hermína
Obdarovávání dospělých by Petra Černocká nejraději zrušila

„Přes Vánoce se nejvíc hraje. Ve městech se pořádají rozsvícení stromečků a konají se různé kulturní události, takže nestíhám,“ říká představitelka čarodějnice Saxany z komedie Václava Vorlíčka Dívka na koštěti.

Do pečení cukroví se zpěvačka raději ani nepouští. „To nechávám na profesionálech. Sousedka od nás z chalupy dělá tak neuvěřitelné věci a zdravé, například ze špaldové mouky, tak na ni spoléhám, že to pro mě i letos hezky napeče,“ říká Černocká.

„Dárek jsem zatím nekoupila ani jeden a vím, že budu muset něco pořídit minimálně svému muži. Dospělí kolem mě jsou totiž záludní a zejména můj muž vždycky vymyslí nějakou roztomilou drobnůstku, například nějakou starožitnost, takže si i já musím dát záležet,“ dodala.

Petra by nejraději dávala dárky jen své vnučce Coco. „Doufám, že se mi podaří zrušit obdarovávání dospělých. Všichni všechno máme. Můj muž je sice mladší než já, ale taky to není zrovna nějaký junior, který touží po nové mikině, takže vážně nevím, co bych mu koupila,“ krčí rameny Petra Černocká.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků