Hlavní obsah
 

Berenika Kohoutová stráví Vánoce bez otce svého očekávaného dítěte

Poslední Vánoce bez závazků si užije herečka Berenika Kohoutová. Bude je trávit se svou maminkou a rodinou sestry. Její partner Kryštof, s nímž čeká miminko, bude se svojí rodinou. Prý je to ale naposledy.

 
Berenika Kohoutová stráví Vánoce bez otce svého očekávaného dítěte

„Těším se, že nebudu vůbec nic dělat, jenom jíst cukroví, smažené, oříšky a vůbec všechno, co mi kdo dá, v neomezeném množství. Jen ten alkohol už tam nebude,” svěřila se Berenika.

Její partner Kryštof ovšem u společné štědrovečerní tabule bude chybět. „Budu s maminkou u mojí sestry doma, protože sestra už má svoji rodinu a syna. Bude to tak nejjednodušší. A Kryštof má spoustu sourozenců, tak s nimi bude u své rodiny. A že by mi bylo smutno? Těch pár hodin to bez sebe vydržíme, vždyť spolu budeme, aspoň doufám, celý život,” míní herečka.

Čeká ji i vánoční vystoupení, kde si zazpívá koledy s kolegy z divadla Studio Dva.

„Budeme vystupovat na tvrzi Divice, která patří producentovi Michalu Hrubému a pořádá tam takový vánoční večer s obrovským stromkem, koledami, cukrovím, trhy a tak podobně. Snad jsou ještě k dostání lístky, abych nikoho nenalákala zbytečně,” doufá.

Těší se i na dárky, protože se domnívá, že by jich mohla letos dostat spoustu.

„Doufám, že mě všichni zavalí hromadami dárků, protože teď jsem strašně důležitá, jak jsem těhotná. Takže spoléhám na to, že na mě budou všichni hrozně hodní,” uzavřela.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků