Vánoční svátky se Yvetta Blanarovičová chystá strávit na Slovensku. „Je to maminčino přání. Přijedou i příbuzní ze Španělska. Neteř a synovec už se ozvali, že určitě dorazí,“ uvedla zpěvačka. „Budeme mít takové československé Vánoce. Já miluju rybí polévku, ale bude také kapustnica a moje oblíbené lokše a husí jatýrka,“ vyprávěla mlsně.

Chybět nebude ani její dvacetiletý syn Matyáš. „Čím je starší, tím víc si uvědomuje, že lidé tady nebudou věčně a já mu to také připomínám. Tentokrát bude určitě s námi a pak vyrazíme společně i na hory. Mamince horský vzduch prospěje,“ míní zpěvačka.

„Ona už má anginu pectoris delší dobu, ale sama na to permanentně zapomíná. Když spolu třeba jedeme k moři, tak ji musím hlídat. Nejraději by byla pět hodin ve vodě a pak na sluníčku a neuvědomuje si, že to pro její srdíčko není ideální,“ vyprávěla Yvetta.

S rodinou bude o Vánocích i zpěvaččin pes Bady, který už byl málem na onom světě. „Zachránili mi ho veterináři v Brně. Měl velký nádor, po operaci má sto padesát stehů. Už se se mnou tenkrát loučil. Beru to tak, že překonal sám sebe.“

Po Vánocích a pobytu na horách plánuje odlet do teplých krajin. „Prosinec budu mít hodně nabitý, spoustu vánočních koncertů, dva velké galakoncerty. Chci si užít tepla, které jsme u nás letos moc neměli. Ale ještě nevím, s kým a kam pojedu. Asi to skončí nějakým last momentem,“ uzavřela.