Hlavní obsah
Robert De Niro Foto: Profimedia.cz

Robert De Niro chce hrát guvernéra Cuoma ve filmu o koronaviru

Americký herec Robert De Niro prozradil v pořadu The Late Show, že by si chtěl zahrát newyorského guvernéra Andrewa Cuoma ve filmu o koronaviru.

Robert De Niro Foto: Profimedia.cz
Robert De Niro chce hrát guvernéra Cuoma ve filmu o koronaviru

De Niro uvedl, že teď zůstává doma, ale pilně pracuje. Čte scénáře, telefonuje a cvičí s činkami. Na otázku, koho by si chtěl zahrát ve filmu o koronaviru, odpověděl, že Cuoma.

„On dělá to, co by měl dělat prezident,“ vysvětlil herec.

Dodal, že by si uměl představit Cuoma jako amerického prezidenta. Současného prezidenta Donalda Trumpa označil za „idiota“, který ignoroval mnohá varování.
Pandemie je podle něj národní tragédie a americká vláda ji nezvládá dobře.

O filmech s tématem pandemie se už neoficiálně mluví, i když nikdo neprozradil žádný projekt veřejně. Filmaři se takovému tématu nemohou vyhýbat. O všech velkých katastrofách dříve nebo později vznikne film či seriál. De Niro se tak nenápadně přihlásil o roli, která by mohla být hodně oceňovaná.

Jude Law ve filmu Nákaza

Foto: Warner Bros.

Film režiséra Stevena Soderbergha Nákaza z roku 2011 trochu předběhl čas, když vyprávěl příběh o pandemii. Zahráli se v něm Marion Cotillardová, Matt Damon, Laurence Fishburne, Jude Law, Kate Winsletová či Bryan Cranston. Šlo v něm o smrtící virus šířící se rychle vzduchem. Aktivista a bloger (Jude Law) přitom tvrdil, že veřejnost nedostává pravdivé informace o skutečném dění, čímž vyvolal paranoidní atmosféru.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků