Hlavní obsah
Herec Pierce Brosnan ztvární hlavní roli. Foto: ČTK/Panoramic/FREDERIC ANDRIEU / Peps

O Pygmalionu s Piercem Brosnanem

Režisér a scenárista Joel Hopkins poodhalí v chystaném snímku Not Bloody Likely okolnosti prvního uvedení hry Pygmalion z pera dramatika George Bernarda Shawa. Informoval o tom magazín Variety.

Herec Pierce Brosnan ztvární hlavní roli. Foto: ČTK/Panoramic/FREDERIC ANDRIEU / Peps
O Pygmalionu s Piercem Brosnanem

Romantická komedie vychází ze skutečných událostí z roku 1914, kdy měla v londýnském West Endu premiéru Shawova nejslavnější hra, jejíž filmová adaptace My Fair Lady s Audrey Hepburnovou v titulní úloze prosté květinářky Lízy získala osm Oscarů.

V připravovaném snímku se objeví jeden z filmových agentů 007 Pierce Brosnan coby autor hry po boku Heleny Bonham Carterové, známé z fantasy série Harry Potter či dramatu Králova řeč, v roli herečky s pseudonymem Mrs Patrick Campbell, která jako první ztvárnila onu prostořekou hrdinku.

„Not Bloody Likely je přesně ten druh filmu, který svět dnes potřebuje. Je to pohodový příběh, u kterého se diváci zasmějí i zapláčou,“ nechali se slyšet producenti připravovaného snímku Adam Rolston a David Braithwaite. Natáčení by ve Spojeném království mělo začít příští rok na jaře.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků