Hlavní obsah
The Casualties v Táboře. Foto: Jan Šída, Právo

Mighty Sounds nabídne hardcore pro fajnšmekry

Český letní hudební festival Mighty Sounds je zaměřený na drsnější hudební žánry jako punk, ska a hardcore. Slyšet tam ale můžete i reggae a rock´n´roll.

The Casualties v Táboře. Foto: Jan Šída, Právo
Mighty Sounds nabídne hardcore pro fajnšmekry

Prvních pět ročníků Mighty Sounds se od roku 2005 konalo v Olší u Opařan, v roce 2021 se bude festival konat v Aeroklubu Tábor. Každoročně na něj zavítají tisíce až desetitisíce diváků.

Drsný program

V roce 2021 se Mighty Sounds koná od 9. do 11. července. Organizátoři už zveřejnili několik vystupujících, na které se můžete nadcházející ročník těšit. Na pódiu se objeví například Social Distortion, Agnostic Front nebo Mad Rabbits.

Specialitou festivalu je fakt, že každoročně představuje hlavně zahraniční jména, která tvoří přes osmdesát procent line-upu. Kromě hudby návštěvníky festivalu čeká i doprovodný program, například turnaj ve fotbale, nohejbal, U-rampa, graffiti a další.

Vstupenky

Lístky na celý šestnáctý ročník festivalu koupíte za 1800 korun, v prodeji jsou i jiné verze vstupenek, které naleznete na oficiálních stránkách akce. Lupeny, které byly zakoupeny na zrušený festival v roce 2020 budou automaticky platit i o rok později.

Lidé ve věku 13 až 17 let, senioři nad 66 let a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají speciální slevu. Na místě si můžou koupit třídenní vstupenku za padesát procent její původní ceny. Více informací o vstupenkách najdete na webu pořadatele.

Doprava autem, vlakem i autobusem

Aeroklub Tábor se nachází asi 15 minut pěšky od autobusové zastávky Tábor čerpací stanice, kde se můžete dostat z pražského nádraží přímým spojem.

Pojedete-li autem, mějte na paměti, že se na parkovišti vybírá poplatek. Místo na klasickém parkovišti lze zakoupit v předprodeji nebo na místě. Více informací najdete na webu Mighty Sounds.

Ubytování ve stanovém městečku

Na festivalu se můžete ubytovat ve stanovém městečku - ve vlastním stanu. Cena místa je 300 korun na celou dobu. Zajištěn je přístup k mobilním toaletám, umývacím žlabům, sprchám (sprcha je zpoplatněna částkou 40 korun) a keramickým toaletám (za jednorázový poplatek 20 korun).

Taky si můžete připlatit za Camp Village DeLuxe, kde místo stojí 600 korun a v ceně je neomezený přístup k odděleným sprchám a keramickým záchodům.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků