Hlavní obsah
Mucha Foto: soukromý archiv Nikoly Muchy

David Koller má festival. Přijedou Stypka, Christovao či Mucha

Nový festival pořádá zpěvák a muzikant David Koller. Kollerfest se bude konat 22. až 23. května na vranovské přehradě.

Mucha Foto: soukromý archiv Nikoly Muchy
David Koller má festival. Přijedou Stypka, Christovao či Mucha

Pořadatelé zatím potvrdili jména jako Ben Cristovao, Pokáč, Mucha, David Stypka, Prago Union, Katarzia, Pískomil se vrací, Royal Gipsy a Cimbal Band. Vystoupí i David Koller, a navíc se předvede také jako DJ a přiveze ochutnat svoje vlastní víno.

„V podstatě celý život jezdím po festivalech a za ty roky vím, co se mi na nich líbí a co ne. A všechny tyto zkušenosti a postřehy hodlám se svým týmem zúročit na Kollerfestu. Kromě výběru hudby, která je na prvním místě, je pro vystupující a diváky důležité i místo. Proto jsme vybrali Vranov na jižní Moravě s krásným okolím, navíc kousek od místa, kde nyní žiju,“ popsal David Koller.

David Stypka tvrdí, že si jeho písně řeknou, co potřebují.

Foto: Lucie Levá

Podle Kollerova manažera Tomáše Staňka ovlivní místo pořádání také to, co se bude na akci servírovat k jídlu. „Gastronomie je něco, za čím lidé cestují z daleka. My jim chceme nabídnout kromě hudebního zážitku i zážitek gastronomický. Tedy jídlo místních kuchařů a potraviny zdejších farmářů. David Koller slíbil, že přiveze víno z vlastní vinice,“ vyjmenovává Tomáš Staněk a dodává, že pořadatelé chystají také program pro děti.

Role moderátorek se zhostí Ester Geislerová s Johanou Ožvold. Více informací na www.kollerfest.cz.


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků