Hlavní obsah
Zaz je miláčkem ostravského publika. Foto: Tomáš S. Polívka

Co nás čeká na Colours of Ostrava? Vstupenky už jsou v prodeji

Colours of Ostrava patří k největším letním festivalům v České repulice. V roce 2020 byl těsně před zahájením z důvodu pandemie koronaviru zrušen. Pořadatelé slibují skvělou podívanou i v roce 2021, kdy bude festival probíhat od 14. do 17. července.

Zaz je miláčkem ostravského publika. Foto: Tomáš S. Polívka
Co nás čeká na Colours of Ostrava? Vstupenky už jsou v prodeji

Colours of Ostrava je multižánrový hudební festival, který se od roku 2002 každoročně koná v Ostravě. Od roku 2012 se pořádá v industriálním areálu Dolních Vítkovic. Součástí festivalu jsou nejen hudební vystoupení, ale i doprovodný program v podobě různých workshopů, diskuzí nebo divadla.

Program plný hvězd

Na již zrušenou hudební událost roku 2020 pořadatelé zajistili hvězdami nabitý program. Mezi headlinery byli představeni třeba The Killers, Twenty One Pilots nebo megastar taneční scény Martin Garrix. Pořadatelům se většina zahraniční sestavy podařila zajistit i pro rok 2021. Potvrzená jména můžete pravidelně kontrolovat na oficiálním webu akce.

Vstupenky

Tradičně bývají vstupenky velmi rychle vyprodané. Organizátoři proto vstupy uvolňují postupně. V současnosti si můžete koupit čtyřdenní vstupenku za 2990 korun. Děti do 140 centimetrů mají vstup zdarma, větší do patnácti let musí zaplatit tisíc korun za čtyři dny.

Vstupenky na letošní festival budou automaticky platit i příští rok.

Ubytování nepodceňujte

Součástí vstupenek není ubytování. Proto pokud si budete kupovat lístek, rovnou si zarezervujte i bydlení v blízkosti festivalu (případně přímo ve stanovém městečku na místě konání), protože i to bývá dlouho dopředu zabrané.

Doprava je nejlepší vlakem

Do Ostravy se můžete dostat autem, vlakem i autobusem. Pořadatelé vypravují speciální vlaky Colours Expres, které jezdí z Prahy a zpět. Nejbližší vlakovou zastávkou je Ostrava - střed, ze které je to do areálu cca 300 metrů. Po skončení programu jezdí noční vlaky, a sice ve směru Opava, Frýdlant nad Ostravicí a Český Těšín.

Pokud pojedete autobusem, jeďte na Ústřední autobusové nádraží, které je od areálu festivalu vzdálené asi půl kilometru. Pojedete-li autem, zaparkujte na oficiálním parkovišti, neb přímo v areálu se parkovat nedá.

Z centra Ostravy se na Colours of Ostrava dostanete pěšky za 10 minut trasou od Fora Nová Karolina okolo nádraží Ostrava-střed a vchodem do areálu z této strany.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků