Hlavní obsah
Horor kruhy obsadil první příčku navštěvovanosti českých kin hned během prvního víkendu po uvedení. Foto: CinemArt

ŽEBŘÍČEK: Horor Kruhy sesadil oblíbenou komedii

Romantickou komedii Všechno nebo nic, která tři týdny vedla v návštěvnosti českých kin, překonalo hororové drama Kruhy z USA. Za poslední víkend novinku navštívilo 28 437 diváků.

Horor kruhy obsadil první příčku navštěvovanosti českých kin hned během prvního víkendu po uvedení. Foto: CinemArt
ŽEBŘÍČEK: Horor Kruhy sesadil oblíbenou komedii

Snímek F. Javiera Gutiérreze se odehrává třináct let po událostech předchozího dílu. Klasický příběh o vraždícím filmu doprovázený telefonátem, ve kterém neznámý hlas slibuje smrt do sedmi dnů každému, kdo videokazetu zhlédne, potká i studentku Julii (Matilda Anna Ingrid Lutz). Jako jedinou záchranu před smrtí vidí v pochopení videa Samary, dívky ze studny. Pátrání po dívčině osudu zavede Julii na cestu ohrožující její život stejně, jako slib smrti v telefonu.

Na druhé místo byla sesazena komedie Všechno nebo nic režisérky Marty Ferencové. Dvě kamarádky Linda (Tatiana Pauhofová) a Vanda (Klára Issová), spolu vedou malé knihkupectví a navzdory neustálým vztahovým peripetiím se snaží najít toho pravého. Děj zpestřuje plachý a introvertní gay Edo (Ľuboš Kostelný) a příběhem zamíchají dva muži. Developer Jakub (Michał Żebrowski), který učaruje Lindě, a Vandin bývalý profesor z vysoké školy Aladar (Krzysztof Tyniec), jehož je Vanda ochotná si vzít, „protože ji má rád“.

Upoutávka na film Všechno nebo nic

Foto: Bioscop CZ

Na třetím místě se umístila pohádka Anděl Páně 2 režiséra Jiřího Stracha. Ta svým poutavým příběhem s herci Ivanem Trojanem, Jiřím Dvořákem a Jiřím Bartoškou v hlavních rolích utržila 127 miliónů korun, a po deseti týdnech v distribuci se tak stala komerčně nejúspěšnějším českým filmem promítaným v tuzemských kinech.[celá zpráva]

Na čtvrté místo se dostal film Psí poslání natočený podle stejnojmenného knižního bestselleru Bruce W. Camerona.

 Návštěvnost kin - poslední víkend    
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.
-
Kruhy
28 437
2.
1.
Všechno nebo nic
27 479
3.
3.
Anděl Páně 2
24 148
4.
2.
Psí poslání
23 877
5.
6.
Zpívej
16 706
6.
5.
Spojenci
11 079
7.
-
Lego Batman Film
10 748
8.
8.
Rozpolcený
8 076
9.
-
Jackie
7 494
10.
9.
La La Land
6 819
 Zdroj: Unie filmových distributorů   
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků