Hlavní obsah

Ve slovenském duetu se spojily kapela ElevenHill a zpěvačka Zuzana Smatanová

Prešovská skupina ElevenHill a zpěvačka Zuzana Smatanová spojily síly a nazpívaly duet Ako poslední. Spolupráce k sobě nese sametový baryton Mariána Ference a výrazný hlas Smatanové v zajímavé a přesvědčivé lyrické výpovědi.

Ve slovenském duetu se spojily kapela ElevenHill a zpěvačka Zuzana Smatanová

Pro ElevenHill je taková spolupráce nevšední. Ve své dosavadní tvorbě se totiž zaměřovali na anglicky zpívaný text. Nyní ale přijali výzvu, napsali slovenskou písničku a rozhodli se, že výsledek prezentují jako duet.

Oslovili pak několikanásobnou slovenskou slavici Zuzanu Smatanovou. Ta jejich nabídku přijala a skladba byla brzy na světě.

Člen kapely ElevenHill Rado Hanzel říká: „Jsme neskutečně rádi, že právě Zuzana je součástí tohoto projektu. I když jsme se s ní nikdy předtím osobně nestřetli, hned po první spontánní komunikaci a po jejím hudebním vstupu do písničky jsme věděli, že je to ten správný člověk. O to víc jsme měli radost z její přítomnosti.“

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků