Hlavní obsah

Saudkova talkshow bude na TV Barrandov

Slavný fotograf Jan Saudek vstoupí v lednu na obrazovku televize Barrandov s vlastní talkshow. Pořad, na kterém se autorsky bude podílet i fotografova partnerka Pavla Hodková, začne televize natáčet následující pondělí 3. listopadu.

Saudkova talkshow bude na TV Barrandov

„Výběr hostů, kteří budou zpravidla tři v každém díle, necháváme na panu Saudkovi. Formát pořadu včetně dekorace jsme přizpůsobili jeho představám. Saudek plánuje do své talkshow pozvat herečky Evu Holubovou nebo Vilmu Cibulkovou, architekty Jana Kaplického a Bořka Šípka nebo herce Oldřicha Kaisera. Na seznamu hostů jsou i pornoherci Paula Wild a Robert Rosemberg,“ řekl Právu mluvčí TV Barrandov Janis Sidovský.

Televize hodlá natočit do konce roku pět dílů pořadu, které nasadí hned od počátku vysílání 11. ledna 2009. Saudkova talkshow se bude natáčet za přítomnosti publika v otevřeném prostoru La Fabrika na Praze 7.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků