Hlavní obsah
Nové knihy Foto: Novinky

Nové knihy: Laurenová, Andrews a Hunterová

Aktuální nabídka knih pamatuje na naše domácí mazlíčky, totiž psy a kočky. Helen Reddigová ve své publikaci radí, jak rozvíjet fyzické a duševní schopnosti psů, zatímco komiks Kočičí válečníci popisuje příběh dvou čtyřnohých hrdinů. Turistický průvodce po Sardinii zase dává prázdninové tipy na cestování. Audiokniha, kterou čte herec Martin Stránský, je thriller z prostředí vysokých zasněžených hor.

Nové knihy Foto: Novinky
Nové knihy: Laurenová, Andrews a Hunterová

Christina Laurenová: Božská potvora

Když Bennetta unesou jeho přátelé do Vegas na víkend plný veselí a striptérek, jejich první zastávka nedopadne úplně tak, jak si představovali. Jejich plán na pánský víkend vezme za své, když se Bennett s Maxem chopí každé příležitosti, jak se tajně setkat s ženami, které milují. Ale když se plánování chopí zapřisáhle svobodný Will Sumner, tahle dvojka si uvědomí, že pokud se jim má podařit zdrhnout na další lasvegaské dostaveníčko, musí s ním začít spolupracovat, a ne se s ním přít.

Jota, 176 stran, 202 Kč

Obal knihy

Robert Andrews: Sardinie – Turistický průvodce

Autonomní italský ostrov Sardinie je perlou Středozemí, která je svými přírodními krásami a mytickou historií vyleštěna v dokonalý šperk. Úvodní kapitoly jsou věnované základním informacím. Autor nezapomíná ani na upozornění ohledně místních zvyklostí či lékařského ošetření. Následuje 8 místopisných kapitol se začátkem v hlavním městě Cágliari a pokračujících od jihozápadu po celé Sardinii. Kontextová část se věnuje přírodě, historii a doplňuje ji slovníček základních italských výrazů či frází. Průvodce je celobarevný, s přehlednými mapami a mnoha poutavými fotografiemi.

Jota, 352 stran, 449 Kč

Obal knihy

Luca Di Fulvio: Dívka, která se dotkla nebe

Tři navzájem propletené osudy v dramatické době vzniku prvního židovského ghetta v Evropě Neodolatelný příběh o lásce a smrti, přátelství, nenávisti a odpuštění, i o naplnění životních snů. O tom, jak se mladý pouliční zlodějíček, který strávil dětství v pekle, změnil v neohroženého ochránce svobody. Jak se z židovského šarlatána stal uznávaný lékař. A z děvčete bez budoucnosti vlivná módní návrhářka. Odpověď se skrývá v Benátkách na počátku 16. století.

Ikar, 632 stran, 449 Kč

Obal knihy

Ian McEwan: Betonová zahrada

Čtyři nedospělí sourozenci se po smrti rodičů rozhodnou žít sami a po svém v rodinném domě uprostřed takřka opuštěné příměstské zástavby. Čas peskování a výchovných opatření vystřídala volnost, místo svazujících povinností je teď důležitější hra – hra na dospělé. Proslulý román Iana McEwana byl sice poprvé uveřejněn již roku 1978, od té doby však neztratil nic ze své zvláštní, „nemorální“ naléhavosti.

Odeon, 160 stran, 259 Kč

Obal knihy

Kolektiv autorů: Biografika: Marilyn Monroe

Neotřelý, komplexní a srozumitelný pohled na život, dílo i odkaz nezaměnitelné hvězdy stříbrného plátna. Většina lidí zná Marilyn Monroe jako ikonu Hollywoodu, pojí se s ní však také spousta zajímavých faktů. Objevte neznámé stránky kultovní blondýny!

CPress, 96 stran, 269 Kč

Obal knihy

Helen Reddigová: Inteligentní hry pro vašeho psa

Psi, tak jako lidé, potřebují cvičit, aby byli zdraví a v kondici. Málokoho ale napadne, že je důležité procvičovat i inteligenci vašeho domácího společníka. Jak se psi učí, co jejich smysly dovedou, proč je pro každého pejska důležité si hrát? Dovedou psi počítat do pěti, a jak si tuto jejich schopnost co nejlépe užít? Jaké hry se dají hrát na zahradě, jaké doma na gauči nebo v době jídla? Inteligentní hry pro vašeho psa je půvabná knížka plná obrázků a moudrých citátů, ale především užitečných informací a her, které vám pomohou užít si čas strávený s pejskem ještě lépe a zažít společně spoustu legrace.

Vyšehrad, 128 stran, 249 Kč

Obal knihy

Erin Hunterová: Kočičí válečníci: Havranova cesta (1) – Zničený mír

Tento příběh konečně i jako komiks! Kocouři Havran a Ječmen si užívají poklidný život na farmě. I když se Havranovi občas zasteskne po lese, hluboko uvnitř ví, že se rozhodl správně, když se vzdal života válečníka Hromového klanu. Ve stodole u dvounožců je mu přece tak dobře! Ovšem jen do chvíle, než se objeví nečekaná návštěva. První část třídílné komiksové série.

Albatros, 96 stran, 199 Kč

Obal knihy

Kamil Pešťák: Když se kruh uzavřel

Některé věci nám dojdou až pod lavinou. Dobrodružný thriller z divokých 90. let dvacátého století. Talentovaný muzikant a horolezec David poznává první výhody čerstvě nabyté svobody. O českou muziku je ve světě zájem, začíná život ve stylu sex-drogy-rock´n´roll. Netuší, že jeho kroky teď řídí podsvětí. Poté, co se stane svědkem zločinu, nezbývá než uprchnout. Daleko do hor. Stíny minulosti se ale neustále stahují. Text čte herec a dabér Martin Stránský.

Tebenas, 9 hodin 37 minut, 329 Kč

Obal audioknihy

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků