Hlavní obsah
Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Nová alba: Anastacia, Foo Fighters, Madonna i Ringo Starr

Silný týden na hudebním trhu. Novinky vydávají skutečně velké hvězdy, Anastacia a Madonna jako ženské hvězdy popové scény a Foo Fighters a Ringo Starr coby ikony scény rockové.

Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Nová alba: Anastacia, Foo Fighters, Madonna i Ringo Starr

Anastacia: Evolution

Anastacia

Foto: Polydor

Nové album americké zpěvačky Anastacii v sobě mísí prvky popu i rocku. Nabízí posluchačům třináct písniček, má výborný a vcelku moderní zvuk. Vychází tři roky po předešlém počinu.

 

Foo Fighters: Concrete And Gold

Nová alba

Foto: RCA

Americká rocková kapela Foo Fighters se hlásí aktuálním počinem, na kterém se objevuje řada zajímavých hostů. V rockových skladbách, které v sobě nesou ducha devadesátých let, jsou slyšet Justin Timberlake, Paul McCartney coby bubeník, nebo Alison Moshart.

 

Ringo Starr: Give More Love

Nová alba

Foto: Universal Music

Devatenácté studiové album bývalého bubeníka skupiny Beatles Ringo Starra nabízí deset písniček, na kterých se podílel jako autor. Je v nich patrná atmosféra doby největší muzikantovy slávy, tedy šedesátých a sedmdesátých let, jinak je to ale jen průměrná deska..

 

Madonna: Rebel Heart Tour

Nová alba

Foto: Universal Music

Hudební film a koncertní záznam byl natočen po celém světě a obsahuje jak koncertní záběry, tak záběry ze zákulisí posledního koncertního turné Madonny, stejně jako dosud nezveřejněný záznam vrcholící představením v Sydney Qudos Bank Aréně v Austrálii v březnu roku 2016.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků