Hlavní obsah
 

Na Robina Williamse vzpomínají Obama, Monty Pythoni, Kravitz i Ringo Starr

Hollywoodská média a internet v úterý zaplavily reakce na smrt herce Robina Williamse. Ten zřejmě spáchal sebevraždu ve věku 63 let. Soustrast Williamsově rodině vyjádřil i americký prezident.

 
Na Robina Williamse vzpomínají Obama, Monty Pythoni, Kravitz i Ringo Starr

„Vstoupil do našich životů jako cizinec, ale na konci se dotkl každé části lidské duše,” uvedl americký prezident Barack Obama.

Komik a herec Robin Williams na snímku z roku 2008

Foto: Mark J. Terrill, ČTK/AP

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

„Ty sám budeš mít hvězdy jako nikdo jiný, na jedné z těch hvězd budu žít, na jedné z těch hvězd se budu smát, takže to bude vypadat, jako by se všechny hvězdy smály, když se v noci na ně podíváš. Ty, jedině ty, budeš mít hvězdy, které se umí smát. Miluju tě. Chybíš mi. Budu se snažit dívat nahoru,” napsala Williamsova dcera Zelda.

Americký herec Danny DeVito

Foto: Archív, Právo

„Jsem z toho šokovaný,” napsal na Twitter známý komik Bill Cosby. „Zlomilo mi to srdce,” dodal herec Danny DeVito. Jeho kolega Steve Martin napsal, že je „naprosto ohromený ztrátou Robina Williamse, skvělého člověka, talenta, hereckého partnera a čisté duše”.

Moderátor, spisovatel a producent Jimmy Kimmel uvedl, že Robin byl podle něj „stejně tak milý jako zábavný”.

Hollywoodské hvězdy vzpomínají na Robina Williamse

Video: Novinky/Reuters

Eric Idle z Monty Pythonů ho považoval za kamaráda. „Nemůžu uvěřit, že můj milý přítel je pryč. Myslím na jeho ženu a milované děti. Přinášel nám tolik radosti a smíchu.”

Steve Carrell v seriálu Kancl

Foto: NBC

„Udělal tento svět trochu lepším,” shrnul stručně herec Steve Carell.

Na smrt reagovali nejen jeho kolegové a lidé z Hollywoodu, ale také řada osobností z hudebního světa. „Je mi strašně smutno kvůli Robinovi a jeho rodině,” napsala například zpěvačka Taylor Swiftová.

Lenny Kravitz

Foto: Live Nation

„Robine Williamsi, bylo mi ctí tě znát,” napsal na internetu zpěvák a skladatel Lenny Kravitz. „Sbohem, Bůh ti žehnej, Robine Williamsi. Mír a lásku,” uzavřel člen legendárních Beatles Ringo Starr.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků