Hlavní obsah
 

Marek Ztracený zveřejnil vzpomínku na své dva vyprodané halové koncerty

Zpěvák, skladatel a hudebník Marek Ztracený nabídl fanouškům koncertní verzi hitu Naše cesty jako video vzpomínku na své dva vyprodané únorové koncerty v pražské O2 areně.

 
Marek Ztracený zveřejnil vzpomínku na své dva vyprodané halové koncerty

„Tohle video je důkaz toho, že to jde, táhnout za jeden provaz. A nevím proč, ale čím dál tím víc mi přijde, že se tenhle text hodí k složité situaci, ve které teď všichni jsme. Bohužel, anebo vlastně bohudíky, protože v té písni to dopadne dobře. V textu se zpívá: Naše cesty rovný anebo klikatý, všechno bude dobrý, jsme jenom já a ty. Křičíš, že chceš ještě, že nejsme ztracený, za sucha za deště, stále jsme to my. Cest je plno – my dva jsme jen jedno. Dnes ale platí: My všichni jsme jen jedno,“ řekl Marek Ztracený ke koncertní verzi písně.

Nejenom dvakrát šestnáct tisíc fanoušků, kteří vytvořili na obou koncertech skvělou atmosféru, ale nyní i ostatní posluchači a diváci se tak mohou dotknout zážitku z koncertů, které se odehrály jen několik dní před současnou zatěžkávací zkouškou celé naší společnosti.

Píseň Naše cesty pochází z alba Vlastní svět z roku 2018.

U příležitosti letošních únorových koncertů vyšlo nové album Planeta jménem stres, za které již Marek Ztracený obdržel zlatou desku Supraphonu. Jako hosté na něm účinkují raper Rytmus či zpěvačka Tereza Mašková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků