Hlavní obsah
 

Marek Ztracený představuje letní písničku o rodičovství

Zpěvák Marek Ztracený představuje svůj nový letní singl Moje milá. V klipu o rodičovství, ale i hezkých gestech a překvapení se v hlavních rolích objevují herci Veronika Kubařová a Lukáš Langmajer.

 
Marek Ztracený představuje letní písničku o rodičovství

„Píseň Moje milá je ze života a téma klipu je něco, co zažívají nebo časem zažijí nejspíš úplně všichni, a já nejsem výjimka. Je o tom, že někdy to rodičovství člověku může malinko přerůstat přes hlavu, ale stejně by nikdo z nás neměnil,“ říká Marek Ztracený.

„Ale není jen o rodičovství. Je i o tom, že ve vztahu jsou někdy potřeba hezká gesta a překvapení. Tenhle příběh si vyžadoval mimořádně sympatický herecký pár, a tak jsem zkusil oslovit Veroniku Kubařovou a Lukáše Langmajera. K mé velké radosti souhlasili a celé natáčení bylo dobrodružství. Jsou fajn lidi a na klipu je to znát. Možná to pár mužů či žen inspiruje,“ dodává.

Marek Ztracený prožívá velmi dobré období. Dokazuje to nejenom řada jeho hitů znějících z rádií, ale hlavně velká hudební událost loňského roku v podobě dvou vyprodaných koncertů v pražské O2 areně, kde vzniklo i DVD Marek Ztracený v O2 areně 2020.

Následovalo vyprodané a přesunuté turné Restart 2021 v největších halách v České republice, na které věnoval dvacet tisíc lístků zdravotníkům, policistům, hasičům a dalším. Policii začal podporovat i aktivně a pro letošní rok se stal patronem Pomněnkového dne, který upozorňuje na problematiku ztracených osob v České republice.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků