Hlavní obsah
Skupina Lucie Foto: Milan Malíček, Právo

Lucie s No Name a Lake Malawi vystoupí v létě pod širým nebem

Na stadionu Sinobo v Praze vystoupí 2. července v rámci akce Prague Rocks 2020 Lucie, No Name a Lake Malawi.

Skupina Lucie Foto: Milan Malíček, Právo
Lucie s No Name a Lake Malawi vystoupí v létě pod širým nebem

Kvartet Michal Dvořák, Robert Kodym, David Koller a P.B.CH. chce v červenci nabídnout především největší hity své kariéry, ale v roce 2018 vydal také nové řadové album Evolucie a obdržel za něj dvě ceny Anděl.

Lucie debutovala už roku 1990 eponymním albem. Později získala ceny pro interpreta, skupinu i album dvacetiletí v rámci jubilejního, 20. ročníku hudebních cen Anděl a její tři první alba překonala hranici 100 000 prodaných nosičů.

Pop-rockoví slovenští No Name hrají v sestavě Igor Timko - zpěv, Dušan Timko - kytara, Ivan Timko - bicí, Roman Timko - kytara, Pavol Jakab - basa a Zoli Šallai - klávesy. Působí na scéně dvě desítky let a už kdysi dělali Lucii předkapelu.

„Před 20 lety Lucie hledala na Slovensku předkapelu, chystali tehdy amfiteátrové turné, tak jsme jim poslali naši kazetu. Jeden den se na náš koncert vypravil Michal Dvořák a po koncertě nás oslovil s tím, že teda předkapelou budeme my. Byl to neuvěřitelný pocit, no a dnes, po dvaceti letech, se po zmíněném turné znovu s Lucií ocitneme na jednom pódiu v téměř identické sestavě. Zázraky se dějí a věřím, že když na sobě makáte, tak se z fanoušků a idolů mohou stát za 20 let kolegové,“ zavzpomínali No Name.

Lake Malawi je indie-popová kapela, kterou založil její frontman Albert Černý
v záři roku 2013 po rozpadu jeho předchozí kapely Charlie Straight.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků