Hlavní obsah
Marek Ztracený ohlásil podruhé svůj největší koncert. Foto: Supraphon - Jan Tuma

Jednou to nestačí. Marek Ztracený přidává druhý koncert v pražské O2 areně

Marek Ztracený oznámil, že přidává druhý koncert v pražské O2 areně. Více než pět měsíců před uskutečněním je první naplánované vystoupení tohoto zpěváka a skladatele v největší hale u nás téměř vyprodané, a proto se rozhodl přidat druhý. Koncerty se uskuteční 22. a 23. února 2020.

Marek Ztracený ohlásil podruhé svůj největší koncert. Foto: Supraphon - Jan Tuma
Jednou to nestačí. Marek Ztracený přidává druhý koncert v pražské O2 areně

Prodej vstupenek na druhý koncert bude zahájen v sítích Ticketmaster a Ticketportal ve středu 2. října 2019 od 18 hodin. Prvních tisíc vstupenek na stání bude k dispozici na přidaný koncert se slevou 100 Kč, tedy za 590 Kč. Vstupenky do čtvrtého patra na první koncert 22. února 2020 zůstávají v prodeji.

„Když jsem oznamoval koncert v O2 areně, měl jsem tep asi dvě stě za minutu a tajně doufal, že v té hale nebudu sám a ztracený. Uteklo půl roku a já s tepem asi dvě stě padesát oznamuji, že přidáváme druhý koncert. Těžko se popisuje, jakou radost a další motivaci nám ten obrovský zájem přináší,“ vysvětluje Ztracený.

„Nejedná se o žádný ego-krok. Jde prostě jen o to, že do koncertu zbývá pět měsíců a my už kromě pár stovek lístků do čtvrtého patra nemáme co nabídnout. Ten tlak v podobě zpráv, jestli ještě budou vstupenky na stání a sezení u podia v dolní části, je tak veliký, že nestačíme odpovídat. Je to ten nejpříjemnější tlak v mém životě mimochodem,“ dodává.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků