Za stůl předpůlnočních bavičů s nimi v první den natáčení usedli Halina Pawlowská, Sandra Pogodová, Peter Nagy, Aleš Zbořil, Václav Svoboda a Robert Mikluš.

„Tak to mi budete muset dát roubík,“ poznamenala zjevně v dobré náladě Sandra Pogodová k požadavku režiséra, by si účinkující neskákali navzájem do řeči. Všem bez rozdílu se však velmi líbila skutečnost, že zatímco dopolední čas byl jen markýrováním silvestrovského veselí, na které si ještě musíme pár týdnů počkat, vše ostatní už bylo opravdové. Paštiky, jednohubky, hamburgery s masem, saláty, ovoce i zákusky či buchty. Víno či pivo si dopřávali nejen účinkují, ale i zhruba tři desítky lidí z komparzu u okolních stolů. A tak se ani nelze divit, že legrace, která brzo začala v restaurační místnosti převládat, byla skutečná, stejně jako smích.

Vůbec tomu nevadilo množství kamer, techniky a početný štáb, který na rozdíl od všech ostatních musel mít zcela jasnou hlavu, abychom se mohli u obrazovek dobře bavit. I když ne všechny vtipy a historky se z těchto pořadů dají nakonec vysílat, jako ochutnávku jeden z decentních, který Právu řekl zpěvák a také fotograf Petr Nagy. Je o fotografech: „Přijde zebra k fotografovi a chce vyfotit. A jak to bude, barevně či černobíle, ptá se fotograf.“