Tvrdě rockově znějící úvod, během kterého zazněla také nová píseň New Ride, přibrzdily technické problémy. Poté však většina přítomných ožila při první skladbě z repertoáru Support Lesbiens On My Line. Při dvě desítky let staré písni Bet My Soul zpěvák Michal na jevišti osaměl jen s kytarou.

Z nových písní zazněly například Hero a Dream A Dream, s kapelou si publikum zazpívalo starší skladby In Da Yard nebo závěrečnou Sweet Little Something.

„Jediná věc, kterou můžeme považovat za problém, je definovaná od začátku. Značka Portless je nová a my musíme být soustředění na to, abychom ji v následujících měsících a letech dostali do povědomí širší veřejnosti. Vlastně to za problém nepovažujeme, jen jsme si toho vědomi,“ řekl Právu Kryštof Michal.

Na otázku, co muzikanty Portless nejvíce povzbudilo, odpověděl: „Myslím si, že nás nejvíc nakopl den, kdy jsem nejdříve na schůzce oznámil Hynkovi Tomanovi, že my čtyři ze Support Lesbiens odcházíme, a pak jsem se sešel s kluky a řekl jim, že máme novou kapelu."

"Trochu nám to zkalila představa, že jsme před sebou měli celé poslední turné se Support Lesbiens, v tu chvíli se to jevilo jako peklo. Nakonec jsme to ale zvládli. Samozřejmě jsme byli nadšeni i úspěchem písničky New Ride v tendru na reklamu na škodovku. Psychicky to pro nás bylo strašně důležité. Ostatně vyhrát celosvětový tendr na reklamu na auto zvedne sebevědomí každému,“ dodal.