Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Školák v Mostě nechtěl dát třem mladíkům peníze, tak ho zkopali

Policie pátrá po třech chlapcích, kteří přepadli minulý pátek v Mostě školáka. Hledají i svědky, kteří by případ pomohli objasnit. Školák, který nechtěl dát útočníkům peníze, skončil po útoku v nemocnici.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Školák v Mostě nechtěl dát třem mladíkům peníze, tak ho zkopali

Tři chlapci ve věku kolem patnácti let podle policie školáka napadli poblíž parku Šibeník v pátek odpoledne.

"Chlapec šel pěšky parkem po pěšině těsně podél ulice Jiřího z Poděbrad směrem od budovy dětského centra k hlavní poště, když asi deset metrů od světelné křižovatky ulic Jiřího z Poděbrad a Moskevská k němu z parku přistoupili tři hoši přibližného stáří kolem 15 let, kteří po něm požadovali peníze," řekla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Školák si mladíků nevšímal, ti na něj potom zaútočili. Jeden z nich chlapce povalil na zem a poté do něj kopali. Způsobili mu zranění, se kterým skončil v nemocnici.

"Kriminalisté, kteří případ šetří jako zvlášť závažný zločin loupeže, hledají svědky, kteří viděli incident nebo si všimli trojice chlapců v parku Šibeník a mohli by k případu či osobám podat jakoukoliv informaci," uvedla Světláková.

Policie zatím ví, že mladíci byli údajně oblečeni v tmavých bundách a riflích. Kriminalisté zároveň pátrají po muži, který útočníky okřikl. Jakékoli informace přijme policie na lince 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků