Hlavní obsah
 

Řidička narazila u Budyně nad Ohří do stromu, dvě těžce zraněné děti

Hned u dvou vážných dopravních nehod zasahovaly v sobotu odpoledne dva záchranářské vrtulníky. U Budyně nad Ohří na Litoměřicku byli při nárazu osobního vozu do stromu vážně zraněni tři lidé, včetně dvou dětí. Při havárii dalšího vozu u Chotětova na Mladoboleslavsku se zranilo pět lidí, včetně dvou dětí.

 
Řidička narazila u Budyně nad Ohří do stromu, dvě těžce zraněné děti

První nehoda se stala na silnici 246 poblíž Budyně nad Ohří na Litoměřicku. Řidička fabie jela směrem od Nížeboh na Budyni. Ze zatím neznámých příčin vyjela ze silnice a boční stranou vozu narazila do stromu. V autě s ní cestovaly dvě děti, které zůstaly ve vraku vozu zaklíněny. Vyprostit je museli až přivolaní hasiči. Ještě před jejich příjezdem jim pomáhali kolemjedoucí řidiči.

Podle informací z místa utrpěla žena, stejně jako obě děti, velmi vážná zranění. Záchranáři na místo vyslali dva vrtulníky z Prahy a Ústí nad Labem.

Děti záchranáři po ošetření transportovali letecky do motolské a do Thomayerovy nemocnice v Praze, ženu převezli sanitkou do ústecké nemocnice.

Pět zraněných na Mladoboleslavsku

O několik desítek minut později musely vrtulníky do vzduchu znovu. Tentokrát havaroval řidič osobního automobilu na okraji Chotětova na Mladoboleslavsku.

„Řidič vyjel mimo komunikaci a s vozem se převrátil přes střechu. Uvnitř cestovalo pět lidí, včetně dvou dětí. Jedno z dětí utrpělo společně s dospělou osobou vážná zranění, zbylí tři lidé byli zraněni lehce,“ řekla Novinkám policejní mluvčí Michaela Richterová.

Záchranáři na místo vyslali vrtulníky z Prahy a Liberce. Ty transportovaly do nemocnic vážně zraněné. Zbylé zraněné rozvezly do nemocnic sanitky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků