Hlavní obsah

Řidiče audi musel po vážné nehodě na Pardubicku transportovat do nemocnice vrtulník

Mladý řidič v osobním voze audi naboural v neděli večer u Jaroslavi na Pardubicku do betonového mostku a do protijedoucího vozu. Po nehodě ho do nemocnice transportoval vrtulník letecké záchranky.

Řidiče audi musel po vážné nehodě na Pardubicku transportovat do nemocnice vrtulník

Nehoda se stala na silnici I/35 u Jaroslavi. Mladý muž jel směrem od Ostřetína do Jaroslavi, kdy měl podle svědků havarovat při předjíždění.

„Když předjížděl, tak v protisměru naboural do betonového mostku, auto pak vylétlo do vzduchu a v protisměru ještě nabouralo další vozidlo. Z druhého vozu nebyl nikdo zraněn, protože jeho řidič, když viděl, co se před ním děje, začal prudce brzdit,” popsal Novinkám na místě průběh nehody jeden ze svědků.

Na místo okamžitě vyjeli hasiči i záchranáři. Ti si navíc na pomoc přivolali vrtulník letecké záchranné služby z Hradce Králové.

Mladý muž utrpěl při nehodě vážná zranění. Záchranáři ho po prvotním ošetření transportovali letecky do královéhradecké fakultní nemocnice.

Silnice byla na několik hodin obousměrně uzavřena. Přesná příčina nehody je předmětem dalšího vyšetřování.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků