Hlavní obsah
 

Policie dopadla druhého podezřelého v případu vražd v chatové osadě na Ústecku

Policie má druhého podezřelého, jenž zřejmě byl u dvojnásobné vraždy a sebevraždy v chatové oblasti na Ústecku. Informoval o tom v pondělí vedoucí odboru obecné kriminality krajské policie Martin Charvát. Podezřelý však nebyl obviněn z vraždy, ale z jiných dvou trestných činů.

 
Policie dopadla druhého podezřelého v případu vražd v chatové osadě na Ústecku

„Vyšetřovatel v sobotu 53letému muži sdělil obvinění z trestného činu zbavení osobní svobody a porušování domovní svobody. Soudce ještě téhož dne na obviněného uvalil vazbu,” informovala mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Potvrdila zároveň dřívější spekulace, že druhý z pachatelů spáchal na místě činu sebevraždu. „V současné době kriminalisté intenzivně pracují na objasnění motivu činu a podílu jednotlivých pachatelů na dvojnásobné vraždě,“ doplnila mluvčí.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

K násilnému činu došlo v noci na 8. ledna v zahrádkářské osadě u obce Střížovice. Policisté, kteří přijeli na místo první, nalezli tři lidi bez známek života. [celá zpráva]

Policisté od začátku pracují s několika verzemi. Jednou z verzí bylo od počátku právě to, že pachatelé byli dva a jeden po činu utekl.

Dům v zahrádkářské kolonii, kde k tragédii došlo

Foto: PRÁVO - Aleš Pelikán, Právo

S manželským párem žily v domě tři děti. Všechny skončily v péči lékařů. Nejméně jeden pachatel měl podle informací Novinek svázat manželský pár a poté před jeho zraky znásilnit nezletilou dceru. [celá zpráva] Poté pachatel oba rodiče zabil. Znásilněné dívce je 13 let.

Policie zatím vyšetřování případu vůbec nekomentuje, oficiálně sdělila pouze to, že na místě nalezla tři mrtvé.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků