Hlavní obsah
Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Nepřipoutaný řidič vypadl při nehodě z vozu, ten se pak převrátil na něj

Šestadvacetiletý řidič ze Štramberka na Novojičínsku zahynul ve středu krátce po půlnoci, když nezvládl řízení automobilu Škoda 100 a sjel ze silnice. Nepřipoutaný šofér během nehody vypadl z auta tak nešťastně, že vůz na něho následně dopadl, a zabil ho.

Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Nepřipoutaný řidič vypadl při nehodě z vozu, ten se pak převrátil na něj

„Muž utrpěl mnohočetná zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl,“ uvedl mluvčí novojičínské policie Zbyněk Tomšík.

K nehodě došlo na silnici mezi Novým Jičínem a Rybím. V autě cestoval ještě stejně starý spolujezdec. „Jednalo se o majitele vozu, který vypověděl, že před jízdou pil, proto neřídil,“ dodal Tomšík.

Vyšetřovatelé zatím nemají informace, že by samotný šofér před jízdou pil. Podle nich bude přítomnost alkoholu zjišťována ještě během nařízené pitvy.

Silnice mezi Novým Jičínem - Žilinou a Rybím, na které k tragické nehodě došlo, je přezdívána jako „alkoholštrase“, kterou řidiči často využívají, když se vracejí ze zábavy posilněni alkoholem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků