Hlavní obsah
Zdravotnická záchranná služba Foto: Milan Malíček, Právo

Nehoda na Domažlicku: Mladá žena zemřela na místě

Mladá žena zemřela v úterý večer při dopravní nehodě osobního a nákladního auta u Staňkova na Domažlicku na hlavním tahu z Plzně do Domažlic a k hraničnímu přechodu Folmava. Další člověk utrpěl vážná zranění. Uvedly to mluvčí policie Veronika Hokrová a mluvčí záchranné služby Mária Svobodová. Silnice byla v místě nehody uzavřena do doby, než policie ukončí vyšetřování.

Zdravotnická záchranná služba Foto: Milan Malíček, Právo
Nehoda na Domažlicku: Mladá žena zemřela na místě

Nehoda se stala v 19:15. „Asi dvacetiletá mladá žena utrpěla mnohočetná zranění, kterým na místě podlehla,” uvedla Svobodová.

Zdravotníci ošetřili muže zhruba stejného věku s těžkými zraněními, který byl pak převezen na urgentní příjem plzeňské fakultní nemocnice. Poslední účastník nehody, řidič nákladního auta, byl ošetřen na místě a nemusel být transportován do nemocnice.

Příčiny a okolnosti nehody zjišťují domažličtí policisté, uvedla Hokrová. Dechová zkouška u třiapadesátiletého řidiče nákladního auta byla negativní. U řidiče osobního auta policie nemohla dechovou zkoušku vzhledem k jeho zdravotnímu stavu na místě provést. Nařídila proto odběr krve a moči k provedení testů v nemocnici.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků