Hlavní obsah
 

Potyčka dvou mužů ve stanici Opatov: Jeden z nich spadl pod metro

Při incidentu dvou mužů ve stanici metra Opatov v Praze v pátek večer spadl jeden z nich do kolejiště, kde jej srazil přijíždějící vlak. Zraněný muž skončil v nemocnici, po druhém aktérovi potyčky policie pátrá.

 
Potyčka dvou mužů ve stanici Opatov: Jeden z nich spadl pod metro

K pádu muže do kolejiště metra vyjížděly záchranné složky před 21. hodinou. Byl zaklíněn pod soupravou, hasiči ho vyprostili a předali záchranářům.

„Muž ve věku 36 let byl po celou dobu při vědomí, záchranáři jej ošetřili, zajistili a transportovali do Thomayerovy nemocnice na oddělení chirurgie s úrazem obličeje a pohmožděným ramenem,” řekla ČTK mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Zraněný muž měl být podle informací z místa pod vlivem alkoholu.

Vlak metra srazil muže ve stanici Opatov

Video: Pavel Jaňurek, Novinky

Druhý muž utekl

„Na místě policisté zjistili, že pádu do kolejiště předcházela hádka a následný incident mezi dvěma muži. Zatímco jeden z mužů zavrávoral a spadl do kolejiště, druhý z místa zmizel neznámo kam,” řekla Novinkám policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

„Po druhém aktérovi incidentu policisté pátrají. Zároveň prosíme o pomoc případné svědky, kteří mohli šarvátku vidět, aby de ozvali na lince 158,” doplnila mluvčí.

Kvůli události byl zastaven provoz metra na lince C mezi stanicemi Kačerov a Háje.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků