Proti rozhodnutí je možné pouze podat dovolání k Nejvyššímu soudu. Krejčířová na jednání nepřišla, ve středu ráno se písemně omluvila podobně jako v předešlých termínech kvůli zdravotním problémům. Její advokátka Lenka Balková soudkyni požádala o další odročení, Krejčířová by podle ní měla být za dva měsíce k mání.

Podle soudkyně Evy Dlouhé ale není zaručeno, že by se Krejčířová dostavila. Hlavními důkazy v případu jsou čestná prohlášení Radovana a Kateřiny Krejčířových o vlastnictví domu, která ale podle verdiktu nejsou pravdivá.

Rozhodující roli sehrál důkaz, kterým je rozsudek olomouckého soudu, kterým byl v minulosti Krejčíř odsouzen za podvod za 276 miliónů. Právě škoda způsobená v této kauze má být uhrazená v exekučním řízení.

„Bylo prokázáno, že to byl Radovan Krejčíř, kdo získal prostředky trestnou činností. Částka se soudu jeví jako dostatečná, aby bylo možno uhradit kupní cenu domu 20 miliónů," řekla soudkyně při odůvodnění verdiktu.

V exekuci je také druhá, menší Krejčířova vila. Objekt čeká na konci červenci dražba. Vyvolávací cena zámečku za zhruba 25 miliónů se má pohybovat kolem 17 miliónů korun.